Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nevelni akar engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nevelni akar engem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindketten 20 évesek vagyunk és 7 hónapja vagyunk együtt.Mostanában úgy érzem,mintha nevelni akarna engem.Múlthéten megbeszéltük,h megyünk moziba.Előtte 1 nappal vitatkoztunk.A mozi előtti napon megkérdeztem,h megyünk-e moziba ,akkor és azt mondta,h a viták miatt nem viszlek moziba.Azt mondta,h most hétvégén ,majd megyünk,nézzem ki a filmet. Ma ,amikor telefonáltunk ,azért tette le a telefont ,mert online akart beszélni a haverjával.Nem esett jól és,ezt érzékeltetve úgy köszöntem eltőle,h szevasz.Erre ő kitalálta,h ezért most hétvégén se visz el moziba,azért amiért így viselkedtem. (Bocsi,ha valamit nem helyesen írtam)

2017. ápr. 18. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevelni akar, szimplán csak gyerek, ennyi, még nem érett meg. Szükséged van neked egy ilyen emberre?

Nevetséges ez az egész.


szakíts és menekülj

2017. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egyedül.
2017. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra vàr hogy valaki őt nevelje meg
2017. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én elküldeném a búsba, nem utálom magam annyira, hogy ilyen passzív-agresszív, gyerekes barmokra pazaroljam az időm.. Neked sem ajánlom, ez egy manipulatív kis görcs, semmi jóra nem számíthatsz tőle.
2017. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok


lehagytam, hogy ő inkább irányítani akarna téged, hogy úgy ugrálj, ahogy ő dirigál.

2017. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Mekkora pojáca a tag. Úristen. Ne harizz, de ha neked elég egy ilyen csávó, akkor...
2017. ápr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
Bakker mint 2 15 éves!
2017. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Sunshinedoll ***** válasza:
98%
Én elmennék egyedül a moziba lol, aztán be nem fognám a pofám arról, milyen jó éreztem magam egyedül :D
2017. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék mással moziba és xarnék a fejére.

Kis pöccs.

2017. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én elviszlek szívesen. Vagy legalábbis elég az ha ő ezt hiszi. Mond neki azt ,semmi gond megoldottad ,mész mással.
2017. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!