Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nevelni akar engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nevelni akar engem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindketten 20 évesek vagyunk és 7 hónapja vagyunk együtt.Mostanában úgy érzem,mintha nevelni akarna engem.Múlthéten megbeszéltük,h megyünk moziba.Előtte 1 nappal vitatkoztunk.A mozi előtti napon megkérdeztem,h megyünk-e moziba ,akkor és azt mondta,h a viták miatt nem viszlek moziba.Azt mondta,h most hétvégén ,majd megyünk,nézzem ki a filmet. Ma ,amikor telefonáltunk ,azért tette le a telefont ,mert online akart beszélni a haverjával.Nem esett jól és,ezt érzékeltetve úgy köszöntem eltőle,h szevasz.Erre ő kitalálta,h ezért most hétvégén se visz el moziba,azért amiért így viselkedtem. (Bocsi,ha valamit nem helyesen írtam)

2017. ápr. 18. 21:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

A barátod bevette a red pillt. Ez egy viselkedési technika férfiaknak, gyakorlatilag bunkók és "pszichopaták" lesznek általa. A lényege, hogy a nő igényeit nem kell figyelembe venni, ha nem a férfinak megfelelően viselkedik, akkor bunkózni, nevelni, büntetni kell. Szerintük a nőknek ez kell, ettől fogják tisztelni a férfit és kaparni utána. Ha a barátod hirtelen megváltozott, akkor tuti, hogy ezt a technikát gyakorolja rajtad. Rakd ki a kis bunkót oda ahova való, a szemétdombra. Ott legyen kiskakas.

Soha ne tűrd el, hogy egy férfi megalázzon! Fiatal vagy még, többet érsz annál, mint hogy egy bunkó kis pcs lábtörlője légy.

2017. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezen most jót nevettem. Tudod ki várna rá. Én akkor megyek moziba amikor kedvem van. Aki jön velem az jön, aki nem nem. Mondjuk én nem is várom el senkitől, hogy "elvigyen".
2017. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Szergej55 ***** válasza:
5%
És még ő is jobban csinálja, mint a papucsok.
2017. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Szergej55 ***** válasza:
9%
11-es, nem ez a red pill lényege, akkor is ha neked nem tetszik, még puának sem nevezném, csak simán bunkó.
2017. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem nevel, hanem idomít.

30/f

2017. ápr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Még mindig a "párod"? Szokj le rola!
2017. ápr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én simán rátelefonálnék, hogy "jössz-e moziba, fél óra múlva indulok"...


(És tényleg mennék, ha jön - ha nem.)

2017. ápr. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
A kutyákkal és a kisgyerekekkel szokták ezt csinálni, mint amit a te barátod csinál veled. Döntsd el, melyiknek érzed magad...
2017. ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez csak simán játszmázás, amit 30 évesek is, de még 40 évesek és minden korosztály képes csinálni (párkapcsolatban) ha nem akarja vagy tudja felmérni hogy ennek nem erről kéne szólnia. Menj el barátnőddel moziba, illetve beszélj erről vele, ha lehet (ha nem akkor viszont hagyd lógva a gyereket, mert nem érett még) hogy veled ne szórakozzon, ha valami baja van mondja meg, de cserébe te is tedd ezt.
2017. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
59%

Az a gond, hogy mindketten játszmáztok. Te ahelyett, hogy leülnél vele normálisan megbeszélni, hogy miért ilyen. Ő meg azért, mert "zsarol" a mozival, tényleg, mint amikor anya csak akkor ad édességet, ha megcsináltad a házit.


Ideje lenne mindkettőtöknek felnőttként viselkednie.

2017. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!