Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő, ha jól esik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha jól esik, hogy egy nős férfi flörtölget velem?

Figyelt kérdés

A férfi törzsvásárló ahol dolgozom, kb 40 fölötti, szinte mindennap be szokott jönni, és rendszeresen bókolgat, flörtölget velem.

Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem jön be a pasi, meg a flörtje, viszont ennél tovább nem engedem, hogy lépjem, valószínűleg nem csalná meg a feleségét.

Én is viszonozni szoktam a dolgot, látom rajta, hogy jól esik neki.

Ez az adok-kapok szerintetek elítélendő? 25N


2017. ápr. 19. 08:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Most még csak aféle laza kis játéknak fogod fel a dolgot, amíg majd egyszer csak konkrét lépések is lesznek a pasi részéről, mondjuk egy randira hívás. És az majd hidegzuhanyként fog érni.


Különben meg el lehet ezt a csikicsukit húzni bármeddig, de előbb-utóbb valamelyik félnek érzelmei lesznek, és ez általában a nő szokott lenni ilyenkor. Gondolom, erősen imponál egy jóval idősebb ürge közeledése, neki meg az, hogy viszonozza egy jóval fiatalabb nő. Vigyázz, mert idővel majd nem fogod tudni kiverni a fejedből az ipsét - és akkor lesz majd probléma dögivel.

2017. ápr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Ennél tovább biztosan nem lesz, annyira nem jön be a férfi, hogy megérje a macerát, valószínűleg én sem érném meg neki.

Tökéletesen meg vagyok elégedve a flörtökkel, szerintem ő is.

Bár lehet nem én vagyok az egyetlen akinek igyekszik tenni a szépet, eléggé hízelgő stílusa van. :)

2017. ápr. 19. 09:11
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Ebböl szex lesz...fogadunk?:)
2017. ápr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem, kocsiban nem szexelek, a melómból kifolyólag pedig nincs időm munka utáni programokra, túl fáradt vagyok én ahhoz. :)
2017. ápr. 19. 09:23
 5/17 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok. Ha kereskedelemben dolgozol, akkor neked tulajdonképpen kutyakötelességed szépen mosolyogni és kedvesnek lenni - ezért is fizetnek téged. Valószínűleg a fickó látott ebbe az egészbe többet, és ezért kezdett el flörtölgetni, te meg belementél a játékba. Bár nem írtad, hogy neked van-e valakid, de ha nincs, akkor azért veszélyzónában vagy - úgy értve, amit az előbb is írtam, hogy érzelmileg belegabalyodhatsz ebbe a buliba.

Már annyi is elég, ha egy megszokott napon a koma nem jön vásárolni, és a nap végén majd elgondolkozol, hogy "na, vajon ma miért nem jött"? Már ennyi is elég, és általában az ilyen sztorik így szoktak kezdődni...

2017. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem akadok fent, ha nem jön be aznap, van bőven más aki flörtöljön velem. :)
2017. ápr. 19. 09:26
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
Sosem ítélkezem mások felett, de egy jó tanácsot fogadj el! Tapasztalatból tudom, hogy nem szabad flörtölgetni olyan pasival, akivel nem fogsz összejönni, illetve nem fogja viszonozni az érzelmeidet. Szerencsére nekem egy egyedülálló pasival volt "dolgom" de sajnos nekem is erősebb érzelmeim lettek iránta. Kegyetlenül rossz érzés volt, mikor megtudtam, hogy más csajoknak is csapja a szelet, én meg megőrültem a féltékenységtől, és magamban kerestem a hibát. Ha te is beleesnél ebbe a helyzetbe, neked mégrosszabb lenne, mert eleve nős. Van egy felesége, aki hazavárja, és aki mellett minden este lefekszik. Tehetetlen lennél, vagy szétszednél egy családot. Szóval inkább ne!
2017. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem szednék szét semmilyen családot, van egy pasi akiért odavagyok, és ő szingli, szóval ennek a férfinak esélye nincs, hogy utána vágyakozzak.

Lehet most csúnya lesz amit mondok, de ő csak önbizalom növelést jelent számomra, semmi többet.

2017. ápr. 19. 09:41
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiszem, hogy ezért máglyára kell küldeni a kérdezőt, pedig nekem még jelent valamit a házastársi hűség.


Ez nem több, mint egy kis flört. Pont.

A pasinak egy kis egótuning, hogy valószínűleg bejön egy fiatal​ lánynak. Kicsit jobban kihúzza magát aznap, és ennyi.


A kérdezőnek meg egy "kedves vevő" és szintén egy kis egótuning.


Senki se fog itt ténylegesen rámozdulni a másikra. Tudjátok, nem mindenkit az alteste vezérel, hogy mindenkivel dugni akarjon, aki bejön neki.

A kérdezőnek tabu, mivel nős. Eleve nem lovallja bele magát semmibe.

A pasi pedig házas, de nem vak, nem meleg vagy aszexuális. Egy hosszú házasság alatt rengeteg emberrel találkozol, aki tetszik. Sőt, te is tetszel neki. Egy kis flört, amivel leteszteled, hogy tényleg kölcsönös a vonzalom, és pont. Mindenki szereti​ érezni, hogy még mindig vonzó a másik nem számára.

Amíg ennél nincs több, addig tulajdonképpen nem történik semmi.


Azért ne higgyétek​ már azt, hogy a házasság után akár ti, akár a párotok, meg is vakultok, és többé észre se veszitek aki vonzó. Dehogynem. A hűség pont azt jelenti, hogy ilyenkor is tudsz nemet mondani.

2017. ápr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
Mert ha mi elítéljük, nem fogod csinálni? Nyilván az egódnak szüksége van erre a megerősítésre. Te dolgod, de a motivációd gyenge jellemű ember benyomását kelti.
2017. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!