Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő, ha jól esik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha jól esik, hogy egy nős férfi flörtölget velem?

Figyelt kérdés

A férfi törzsvásárló ahol dolgozom, kb 40 fölötti, szinte mindennap be szokott jönni, és rendszeresen bókolgat, flörtölget velem.

Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem jön be a pasi, meg a flörtje, viszont ennél tovább nem engedem, hogy lépjem, valószínűleg nem csalná meg a feleségét.

Én is viszonozni szoktam a dolgot, látom rajta, hogy jól esik neki.

Ez az adok-kapok szerintetek elítélendő? 25N


2017. ápr. 19. 08:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én semmi rosszat nem látok ebben.
2017. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem sokkal inkább elítélendő az, ha egy 30-40 éves férfi egy tizenéves lánnyal flörtöl, természetesen csak addig, amíg meg nem fekteti... mert ugye másra nem igen kell egy olyan kislány, akinek az apja lehetne.

Egyébként flörtölni bárkivel lehet, de nem kell azokat sem szidni, akik elítélik ezt a dolgot. Mindenkinek máshol vannak a határok, van akinek már ez sem tetszik, és vannak akiket az sem zavar ha több nős férfi szeretője is... szóval ez változó.

Az önbizalmad növelésére viszont elég rossz módszert használsz, mert nem éppen egy 40 éves, nős férfi bókjaitól kéne magad szebbnek vagy jobbnak érezned. Ezen azért változtass! :)

2017. ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

Nincs ebben semmi, nyugodtan beszélgess vele. Az ember felszabadultan flörtöl, ha tudja, hogy nincs olyan veszély, hogy valóra kell váltani a dumát. Mindkét félnek erősíti az önbecsülését.

Nagyon sokáig dolgoztam olyan munkahelyen, ahol fiatal lányok munkaeszközét kellett rendbetenni, ha valami nem működött. Miközben javítottam, örökké ment a sikamlós évődés, már akivel lehetett. Mindenki "édesem" volt, és ha nagyon örült, hogy hamar megjavítottam a szerkezetét, és megdícsért, azt mondtam: én meg a tied leszek, amikor csak akarod. Sohasem volt ebből sértődés, de eggyel se szűrtem össze a levet (pedig nem egy nagyon kivánatos volt). Viszont sokszor feldobták a napomat.

2017. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akik betegesen vonzódnak a nős férfiakhoz, valószínűleg azért, hogy bebizonyítsák maguknak, hogy képesek "elvenni" más férjét, csak, hogy többnek érezzék magukat. Mert ő értük a férfi képes volt megcsalni a párját. Szerintem ne flörtölgess családos apukával. Keress magadnak egyedülálló embert,azzal flörtölgess. Gondolj bele, tíz év múlva, egy két gyerekkel a férjed elmegy boltba... Aztán flörtöl.. Aztán megvárja, beszélgetni kezdenek... Ki tudja mi lesz, te meg otthon mosol főzöl gyereket nevelsz. Örülnél neki?
2017. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha a feleségével így bánik, akkor mit gondolsz, te mire számíthatsz majd tőle?
2017. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15-ös, én nem akarok tőle semmit. :)
2017. ápr. 19. 20:19
 17/17 a 24 kisfarkas ***** válasza:

25vagy.. Legyen már eszed és ne egy 40 fölötti idősebbe szeress már bele.. Flört,egy két bók aztán máris nem csak játék hanem pl valami olyan lesz amit megbánhatsz.. Idősebbek úgy néznek egy fiatal lanyra hogy de jo fiatal husi.. És neked meg azt mondja aranyos kis hölgy.

Hidd el tudom miről van szó mert én 25vagyok,és egy 5eves kapcsolat ment ra arra hogy egy idős krapek udvarolni kezdett es en voltam a barom még mert hogy szoktam ez nem titok.. Erre kitudja mi történt velük es ki lettem rakva.. És párat tudok mesélni sajnos emberileg mennyire tomboló hatású lehet 10-15 vagy 20ev különbség is :-/

Sajnos.

Viszont en azt mondom tartsd a határt. Talalsz te korodbeli fiút is magadnak!

2017. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!