Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki nekem kell, annak én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nekem kell, annak én nem kellek és fordítva. El vagyok átkozva?

Figyelt kérdés

1 éve szingli vagyok, sok pasival ismerkedtem ezalatt össze, de az esetek 99%-ában vagy ő akar engem, és én őt nem, vagy én akarom őt és ő nem engem. Pedig nem vagyok nyomulós(épp ellenkezőleg) és azt sem lehet mondani, hogy túl jó pasik közül válogatok, mert csinos, sportosan vékony, elég szép arcú lány vagyok, egyetemre járok, szeretek szórakozni stb. Szóval nem hiszem, hogy a külsőm miatt ne kellenék valakinek, (főleg, hogy mindig a pasik kezdeményeznek, így nyilván tetszek nekik) vagy azért, mert buta lennék vagy ilyesmi :D Mégis, már komolyan úgy érzem, mintha el lennék átkozva...amelyik pasiban látnék lehetőséget kapcsolatra, annak általában nem kellek, amelyiket pedig leszarom, annak nagyon is. Más is van így ezzel?

20L



2017. ápr. 18. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is ìgy vagyok. 20/L

És nem az elerhetetlen férfiakra hajtok. Nem vagyok buta se csùnya.

2017. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én a nőkkel vagyok ugyanígy. Annyival bonyolítva, hogy egy idő után fordul a kocka, amikor megtudják, milyen vagyok,

de onnantól meg már engem nem érdekelnek.

2017. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyi a bajom, hogy sosem botlok egyedülálló nőbe, pedig állítólag hemzsegtek mindenhol. Akivel meg megismerkedem neten, az 250 km-re él. Nice. 29F
2017. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Hmmm, ez a "leszarom" elég furcsán hangzik egy csinos, szép arcú egyetemista lánytól. Lehet hogy így beszélsz általában, és ezért rémülnek meg tőled? Én így lennék veled...
2017. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a legtöbb emberrel így van. Nagyon, de nagyon nehéz megtalálni azt a találkozási pontot, ahol kölcsönösek az érzések, pláne, ha valakinek a külseje úgymond nem trendi. Viszont te írtad, hogy ez rád nem igaz. Tippet szerintem senki nem tud adni, pláne ha nem az adoniszokat vadászod, de ez megint szubjektív, hogy szerinted kik a top férfiak és kik nem. 23/F
2017. ápr. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mull Pasha: +1.
2017. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem szabad ennyire válogatósnak lenni.


Ha valakinek bejössz, de ő nem jön be elsőre neked, attól még lehet adni egy esélyt neki.

Ha megvan egy alap szimpátia, tudtok egymással beszélgetni, minőségi időt töltötök egymással ÉS nincs olyan tulajdonsága, amitől "undorodsz", akkor abból még bármi lehet, csak időt kell adni neki.


Tapasztalataim szerint a komoly kapcsolatok nem azzal a bizonyos nagy fellángolással kezdődnek, sőt, amelyek így kezdődnek, sokszor nagyon hamar ki is fulladnak.

Tudom, hogy szép dolog a rózsaszín köd, de nem mindig vezet eredményre.

2017. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 nálam ponthogy csak azok a kapcsolatok voltak tartósak, amik fellángolással kezdődtek. Volt egy 2 hónapos "kapcsolatom", amiben én nem éreztem azt a pluszt, de adtam a dolognak egy esélyet, mert a srác nagyon rendes volt és odavolt értem. Semmi jó nem lett belőle, nem akartam így vele lenni...szóval, nekem kell a kezdeti nagy lángolás :/
2017. ápr. 18. 10:05
 9/14 anonim ***** válasza:

Adtál neki egy esélyt, jól tetted, nem jött össze, nem a te hibád. Egyetlen alkalomból ne vonj le általánosan érvényes következtetést.

Nekem is kb. 1/3 arányban jött be, de azok nagyon. Szerintem érdemes volt mindegyikkel megpróbálni, mert akkor azok sem jöttek volna össze.

Sajnos az élet egy nagy játék és tudni kell játszani, néha veszítesz, de ha soha nem játszol, nem is fogsz nyerni, egyszer sem. És sokszor egyért is megéri néhányszor "veszíteni".

2017. ápr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

És milyen válaszra számítasz itt tőlünk? Hátha van itt valami boszorkány aki feloldja az "átkod" vagy mi?:D

Több pasi is kezdeményezik nálad, válasz közülük valakit nem kell egyből "leszarni" mindenkit. Ha meg végképp nem szimpatikusak, kezdeményezz te ha tényleg olyan csinos és okos vagy kétlem hogy sok visszautasítást kapnál.

Üdv.

2017. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!