Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom már az allando...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már az allando megfelelést, mit tegyek?

Figyelt kérdés

a párommal tavaly nyaron eldontottuk,hogy iden osszehazasodunk,nyárra volt idopontunk.

December vegen kiderult,hogy sikerult a baba(betegseg miatt nem jott ossze)

Igy elorehoztuk az eskuvot aprilis vegere. Nagyon hamar kellett mindent elinteznunk.

En kis eskuvot szerettem volna tenyleg csak szuk csaladi korben, egy vacsorával. A párom 200embert szeretett volna igy megbeszeltuk 100an leszunk ami nekem meg mindig rengeteg de belenyugodtam,pedig nem szeretem sok ismeroset akit elhívott. A ruhám mivel mar 22hetes vagyok nem olyan amilyet szerettem volna.

Rám akart eroltetni a parom egy tipikus piros pottyos menyecskeruhat de nekem nem tetszett. Megrendeltem a multkor egy sima egyszeru piros ruhat ami jo lesz. Kiakadt, hogy miert nem olyan lesz. Egyszeruen nem birom mar,hogy allandoan meg kell felelnem,mit tehetnek?


2017. ápr. 19. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Ilyen apró fszsággal tudják a párok elrontani a saját kapcsolatukat.....

Tökéletes plda

2017. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ne házasodj vele össze, majd a gyerek után.


Majd rinyálhattok, ha a stressz meg idegeskedésed miatt baja lesz a babának! Akkor aztán tényleg az esküvői létszám, meg a menyecskeruha lesz a legfontosabb!

2017. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, szóval egy olyan f***fejjel készülsz összeházasodni, aki még annyit se képes figyelembe venni, hogy a te napodon neked mi a kényelmes és tetsző öltözet?

Miért kellett előrehozni az esküvőt? Egyáltalán minek egy ilyennel összeházasodni?

2017. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na, ez az amitől rosszul vagyok.

Jön a gyerek, aztán azonnal házasodni kell...

Vagy előbb kellett volna, ami a legjobb szerintem vagy bírd már ki azt a 9 hónapot, és utána tudod normálisan élvezni a saját lagzidat is.

Nem pedig belepréselni magad valami (ilyenkor) elönytelen cuccba, meg vigyázni, hogy ne igyál meg egy jó páleszt.

2017. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
írj, ha szükséged lesz egy jó válóperes ügyvéd számára.. Tesómék ugyanezt eljátszották. jön a gyerek.. gyorsan esküvő.. meg is lett. 7 év után válnak!
2017. ápr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bence_ ***** válasza:

Az a gond, hogy ilyen kapcsolatban vállalsz gyereket.

Felesleges összeházasodni.

Megfelelési kényszered egy idő után felemészt.

2017. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne hàzasodjatok lehet hogy a pàrod is majd ràjön hogy ez igy neked is sok meg neki sok hagyjatok magatoknak egy kisidőt!Aztàn majd ha nem egyeztek akkor legalàbb nem kell vàlópereskedni !
2017. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mint irtam, mar tervezett volt az eskuvo, nem azert hazasodunk mert jon a gyerek elorebb lett csak hozva!!!!
2017. ápr. 19. 20:59
 9/10 anonim ***** válasza:

De, azért házasodtok ELŐBB, mert jön a gyerek, ne hülyíts már minket!


Mellesleg nem kötelező, lehet akkor is, mikor már nagyobb - unokatesómék lánya hat hónapos volt, mikor összeesküdtek. Épp ezért, mert szerencsétlen nő így is örült, hogy él, nem még egy esküvőt is a nyakába venni várandósan.


Mondjuk másik unokatesómék meg terhesen tolták az esküvőt, de az ő kapcsolatuk harmonikus volt (volt!), a vőlegény mindenben a leendő felesége mellett állt, azon volt, hogy könnyebb legyen a lánynak, nem ilyen baromsgokkal jött.

2017. ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De egyébként ez szépen tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat, teljesen felesleges házasodnotok!


Nemhogy megvárnátok, míg megszületik és nő egy picit a gyereketek, aztán lehet nyugiban, nem így, kapkodva, meg minden szaron összeveszve... de ti tudjátok.


Én bele mernék vágni 20x hetesen, mert tudom, hogy a párom mellettem állna, kompromisszumképes, és nem a saját hülyeségeit hajtaná.

2017. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!