Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
A páromnak valószínűleg valamilyen mentális betegsége van, az utóbbi időben egyre nehezebb vele, és egyre kevesebb türelmem van hozzá. Egyszerűbb lenne hagyni az egészet, viszont nagyon szeretem. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2017. ápr. 20. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvinném orvoshoz.
2017. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megtörtént, de nem akarja elmondani az eredményeket.
2017. ápr. 20. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:

És szerinted egy ilyen viszonyra, ahol nem őszinték egymással az emberek, lehet bármit építeni?

Én inkább tovább állnék.

2017. ápr. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi még kis idő és te is idegronccsá válsz mellette aztán már nem fog ennyire zavarni mert jól egymásra hangolódtok


(hova tünt az a szo*ós,de rohadt gyorsak itt a moderátorok azannya)

2017. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 a 24 kisfarkas ***** válasza:
Beszeljetek minél obbet es próbáld meg kideríteni mi lehet a háttérben. Ha lehet akkor segíts neki akar támogasd amiben tudod vagy lelkiekben,vagy esetleg forduljatok dokihoz. De ha a kapcsolat rovására megy akkor ott tenyleg baj lehet. Beszeljetek erről ezt tudom ajanlanj
2017. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!