Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne zavarjon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne zavarjon, vagy egyaltalan jogos, hogy idegesit?

Figyelt kérdés
Ma reggel a baratom elmondta, hogy a munkahelyen egy lany elpanaszolta, hogy milyen rossz a parkapcsolata es tole kert tanacsokat, majd azt mondta, hogy barcsak olyan baratja lenne mint az enyem. Fuh, azt hittem belul felrobbanok :D kivul pedig csak mosolyogtam es azt mondtam, biztosan rossz, hogy szenved a parkapcsolataban. Azota is eszembe jut, hogy vajon elotte mennyit kellett beszelgetniuk, hogy eljussanak ilyen temahoz? Es eddig miert nem emlitette soha ezt a lanyt? Titeket is zavarna, vagy csak en vagyok ilyen defektes? :D

2017. ápr. 21. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy a kapcsolatotok egyéb vonatkozásban jó ( programok, tisztelet, kommunikáció, szex, stb.) és nrm változik meg, hagyd az egészet, csak ártasz magatoknak...
2017. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem túlliheged, nem kicsit.

Nekem is volt egy csaj munkatársam, akivel tök jóban voltam, simán kidumáltunk vele mindent, még olyan dolgokat is, hogy mekkora a farkam, meg hogy borotválja-e a punciját, meg milyen volt az utolsó dugás, szal tényleg mindent.

Sőt, már nem dolgozik itt, de még manapság is szoktunk találkozni, aztán mindenről elbeszélgetek vele, mint egy haverral.

De soha nem volt köztünk semmi, nem is lesz, mert nem vonzódunk egymáshoz, csak tök jó haverok vagyunk.

(Pedig én alapvetően nem hiszek a férfi-nő barátságban, de nagy ritkán mégis van ilyen)

2017. ápr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Van aki gyorsan közli az ilyenek...
2017. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Feleslegesen féltékenykedsz, a barátod tök korrekt volt a történetben, még neked is elmondta, mi történt.

Most az, hogy a lány csak egy kis figyelmet szeretett volna kicsikarni és tényleg rossz a párkapcsolata (egyébként nem kell sokat beszélgetni ahhoz, hogy ilyen témák feljöjjenek, találkoztam olyan emberekkel bőven, akik 20 perc csevegés után már a fél életüket kiteregették) vagy akar valamit a párodtól, ebben a helyzetben teljesen mindegy, hiszen az a párod dolga lesz, hogy leállítsa, amint túllép egy határt (attól még messze van).


Ha alapvetően jó a kapcsolatotok és egyenes, korrekt embernek ismered a barátod, akkor feleslegesen fújod fel. Akkor elkezdhetsz aggódni, ha hirtelen napi téma lesz a leányzó és a barátod is furcsán kezd viselkedni, addig viszont csak feleslegesen mérgezed magad.

2017. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%

Én is így voltam vele, hogy felesleges féltékenykedni.

A férjem csak ad pár tanácsot, köztünk pedig minden rendben.

Egész odáig, amíg be nem jelentette, hogy válni akar. Ugyanis ő is úgy gondolja, hogy bárcsak ilyen barátnője lehetne (fiatal, gyerektelen, nem csíkos a hasa), és inkább lecserél arra a kis cafkára, aki szerint ő igazi főnyeremény.

Te persze azt csinálsz, amit akarsz. :)

2017. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy oszinte legyek nem nagyon nyugtattatok meg... fogalmam sincs hogy kene viselkednem. Keressek en is fiu baratot es beszelgessek vele ilyenekrol? Lehet akkor feltunne, hogy nem neki kene megmentenie a csaj kapcsolatat?
2017. ápr. 21. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:

"Keressek en is fiu baratot es beszelgessek vele ilyenekrol? Lehet akkor feltunne, hogy nem neki kene megmentenie a csaj kapcsolatat?"


Persze, mert a passzívüagresszív viselkedés és az ostoba gyerekes játszmázás mindig fantasztikus eredményeket szokott hozni.. Ugyan már. Ha ennyire zavar, akkor miért nem ülsz le vele és beszéled meg vele higgadtan, vádaskodás nélkül? Te ismered a barátod, a reakciójából elég jó képet kaphatsz arról, hogy titkol-e valamit vagy az egészet csak felfújod.

Az 5. válaszoló történetét sajnálom, de nem tudom elhinni azt, hogy a volt férje a semmiből jelentette be a válást és nem volt semmi előjele.. Csaltak már meg engem is, de voltak erre előjelek bőven (nem akartam őket az elején észrevenni, de ettől még ott voltak). Ettől függetlenül teljesen értelmetlennek, mérgezőnek és kapcsolatgyilkosnak tartom a féltékenységet.

2017. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!