Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt?

Figyelt kérdés
Párom állandóan dolgozik. A hét minden napján későn jött haza. Tegnap nem, hanem hajnalban. Egyetlen értelmes beszélgetés sem zajlott le közöttünk kedd óta. Többször mondtam neki szépen próbáljon korábban haza jönni. Nem érdekelte. Túlórázik és nem kap érte pénzt. Nem szorulunk rá anyagilag sem. Tegnap este nem szólt. Ideges, nyugtalan voltam elaludni se tudtam. Ingerülten beszéltem vele miért hajnalban jön haza? Nem ez az első eset. Nem csak ezen a héten. Én meg már haza se várom. Inkább vagyok egyedül, és beszélgetek mással esténként. Normális hogy ilyen lettem?
2017. ápr. 21. 11:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

elhanyagol és jogosan érzed ezt, rád nem is gondol...


miért túlórázik, ha nem kap semmit? milyen beosztásban van?

valami miatt csak ott van...


24F

2017. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt mondja mindig hogy mert meg kell csinálni. Folyton csúsznak a főnöke miatt. Aki egy hihetetlenül link alak. Elvárja a páromtól hogy ő is legyen bent éjfélig mint ő. Sokszor hètvégente is ugráltatja. Párom egyszerűen nem tud nemet mondani neki. De nekem igen...
2017. ápr. 21. 11:44
 3/16 anonim ***** válasza:
És biztos, hogy a munkahelyén van túlórázni?
2017. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen biztos. Az ismerősök mindig bejárnak és mondják hogy mindig szerel. Ők se értik miért melózik ennyit.
2017. ápr. 21. 11:49
 5/16 anonim ***** válasza:
És biztos, hogy a munkahelyén van túlórázni?
2017. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha nem szorultok rá anyagilag és nem is fizetik ki neki, akkor valószínűleg menekül valami elől és a munka jelenti neki a menedéket.
2017. ápr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
Túlóra, na persze. Inkább másik nő.
2017. ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja. Az én párom is ilyen. Senkinek nem tud nemet mondani, csak nekem. Épp a napokban kérdeztem rá, hogy ez miért van, azt felelete, mert az ember olyan, mint a víz, vagy az áram. A könnyebb ellenállás irányába halad. Ez legalább őszinte volt.
2017. ápr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jogosan, de ezt előre lehetett látni. Ismerek ilyen embereket. Ha azt mondják nekik, hogy meg kell csinálni a melót, akkor megcsinálják és azt teszik előre a fontossági sorrendben. Ez elég alapvető jellemvonás és nehezen lehet rajta változtatni. Vagy elfogadod vagy máskor körültekintőbben választasz.
2017. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat, kétszer küldte el..
2017. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!