Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak (ha jóval többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak (ha jóval többet keres mint én) illik tudnia a tartozásomról?

Figyelt kérdés

Most felvetette, hogy költözzek hozzá. Ezzel nincsen gond. De komoly tartozásom van, mert a bérleti díjamat eddig mindig más fizette ki és hát nem kevéssel lógok. Ha most a páromhoz költözök eme gondom részben megoldódik, mármint az albérletet fel tudom mondani, de a tartozás... kicsit gyanús volna neki, hogy a fizetésem több mint a fele elmegy másra és szinte semmibe se szállok be...

Az eszem azt mondja, hogy szóljak neki, hogy egyben ki legyen fizetve, de valami visszatart...


2017. ápr. 21. 21:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jah, mondd el. Ez egy jó alkalom.
2017. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És ne azért mert illik, hanem, mert ez arról szól, hogy ne takargassuk magunkat az elől akivel ennyire közel kerülünk. Meg most így amúgy is beszélhetn3tek anyagiakról, hogy te mennyi terhet viselj és ő.
2017. ápr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha egyszer már összeköltöztök és szeretitek egymást, és van BIZALOM, akkor nem kéne titkolnod tovább. Mégis mit vársz így? Minél később mondod el annál nagyobb sebet fog okozni neki hogy titkolóztál ilyenről. Ne haragudj de én például meggondolnám ezután azt hogy akarnék-e veled közös életet.
2017. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ne haragudj de én például meggondolnám ezután azt hogy akarnék-e veled közös életet."

+1

2017. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazából azért merült fel bennem a dolog, hogy mondjuk egy vacsora mellett szóba hozom, mert ő maga mondta, hogy nem szeretné ha titkok lennének, de eddig a pénzről nem beszéltünk, mert egy pár voltunk, de két életünk... most meg változások jönnek és fogalmam sincs hogy hozzam fel, hogy ne érje sokként a dolog...
2017. ápr. 21. 21:24
 6/14 anonim ***** válasza:
#3 a te hozzáálásod pont nem a bizalomról árulkodik. Annak az is része, hohy nem rosszat feltételezek a màsikról.
2017. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a furcsa, hogy eddig nem mondtad el neki, pedig már egy pár vagytok egy ideje. Erre nem mentség, hogy eddig külön életetek volt, hiszen biztos csomó más, ennél sokkal apróbb dolgokat megosztottál vele magadról.

Elég világos, mi tart vissza: félsz, hogy megbízhatatlannak, felelőtlennek lát majd.

"a bérleti díjamat eddig mindig más fizette ki" - ???

2017. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy hozdd szóba, hogy mondd azt, hogy ideje kicsit a pénzről beszélni, mert ez is része annak, hogy ne lmaradjon bent semmi. Eddig ezt a magad ügyednek tartottad, de most tudjon ő is róla hogy van egy ilyen terhetld, amit még vinned kell.


De azért is kellne beszélnetek pénzről, hogy mi van a költségekkel. Szóval, hogy ne az legyen, hogy neki ezt kellemetlen szóba hozni, ezt hod szóba te.

2017. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már azt sem értem, hogy fizethetted mással a bérleti díjat.
2017. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Van pár tehetősebb ismerősöm akit nem vág földhöz annyi pénz mint a bérleti díjam, de engem viszont igen, pláne, hogy a térdemre a gyógyszer 13 ezerbe kerül, és mikor nem bírtam kifizetni a teljes bérleti díjat, bár dolgoztam, akkor mindig kölcsön kértem rá
2017. ápr. 21. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!