Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zavarja a paromat?

Figyelt kérdés
Ha van egy szabadnapom es mondjuk nem vagyok vele, hanem szuloknel, megkerdezi mit csinaltal ma? Mondom semmi kulonost, fekudtem,filmeztem. Es ez nem tetszik neki, higy ha egesz nap fekszem.Miert kell folyton csinalni valamit? Nekem erre van szuksegem,hogy pihenjek,miert kell ezt leszolni?
2017. ápr. 23. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha megadod a párod facebook-ját akkor én szívesen írok neki, megkérdezem, hogy miért zavarja és megírom neked.
2017. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Szeretne veled időt tölteni. Hiányzol neki. Legközelebb együtt feküdjetek és nézzetek filmet, de mond meg neki hogy pihenésre van szügséged, és ha neki is megfelel akkor lustálkodjatok együtt.
2017. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De neki a maniaja,hogy mindig csinalni kell valamit. Kulonben nem toltod hasznosan az idod.
2017. ápr. 23. 23:11
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Én állandóan csak lustulok... xD
2017. ápr. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem tetszik neki? És? A véleményét ki kérdezte? Lesz szíves nem pontozni a viselkedésedet, hanem vagy elfogadni minősítés nélkül, vagy kicsekkolni az életedből.


A helyes válasz ez lett volna: örülök, hogy ki tudod magad pihenni! Igaz, ehhez szeretnie és tisztelnie kellene téged.

2017. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon illetek össze.
2017. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!