Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha a páromat nem zavarja a túlsúlya?

Figyelt kérdés
A párom 30 éves nő nincs még gyerekünk,ő 175magas 85kg. Én 177 vagyok 70 kg. 10 éve vagyunk együtt mikor összejöttünk ő 67kg volt. Szép lassan egy 20as felment rá. Én már többször utaltam finoman,hogy fogyhatna. Mindig azt mondja,hogy őt nem zavarja én se foglalkozzak vele. Nem nagyon tudok ezzel mit kezdeni,most bennem van a hiba,hogy nem tetszik a túlsúlya?
2016. okt. 11. 13:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
Hagyd el! Egyből foglalkozni kezd majd magával.
2016. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy aggódsz az egészségéért, hogy később hogy lesz gyereketek, és egyébként is jobban tetszene neked, ha egy picit fogyna. Esetleg kezdj el te is adni magadra, hátha észbe kap.
2016. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%

Nem, nem normális, de te meg elég gizda vagy... Az se teljesen O.K.


De ahogy elnézem téged jobban zavar ő, hát hagyd el.

2016. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő elfogadja,saját magát ahogy van.Nagyon nincs amit ezzel kezdj.Ha szereted fogadd el te is őt amilyen.De azért nem ártana a fogyás.
2016. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én a 70 kgmal mindenféle kalkulátor szerint az ideális testsúlyomon vagyok.Az miért gizda? Ja a falusiak meg ilyen melósok kövérebbek de az a nem normális nem a 70kg.
2016. okt. 11. 13:33
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem normális. Ha imádnád gyürmölgetni a hurkáit akkor azt mondom, oké.. de biztos nem tudnám elviselni, hogy a páromnak nem tetszem, pláne ha jogos is a felvetés. Őt nem zavarja, de nem is szereti magán a kilókat gondolom, tehát pusztán csak le****ja mert egyszerűbb nem foglalkozni vele. Szerintem ez nem így működik
2016. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Az sztem normális, ha ő így jól érzi magát a bőrében. Az nem normális, hogy azért nem tesz semmit, hogy neked tetsszen, hiszen úgy szerettél bele, ahogy akkor volt.


Én is túlsúlyos vagyok (plusz 20 kiló), egy-két dolgot leszámítva nincs vele bajom. És az az egy-két dolog sem az, hogy nem tetszem magamnak, vagy egészségügyi, inkább az, hogy nem lehet sok helyen kapni ízléses, csinos, előnyös ruhát a méretemben. Ha így ismerkedek meg vkivel, aztán rágja a fülem, akkor ki lennék akadva. De ha 20 kilót híznék a mostanihoz képest, és akkor a párom szólna, akkor megérteném, és igyekeznék rajta változtatni.

2016. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Megértelek és igazad van, a párod fogyhatna, mert 20 kiló túlsúly azért elég sok. DE(!) azért férfi létedre 70 kilónak lenni legalább annyira szánalmas szerintem. És ami a gáz ebben a szituációban, az az, hogy te sem nézhetsz ki valami hű de férfiasan és jól, de azért a párodat b*sztatod a súlya miatt.


Attól függetlenül, hogy jogos az észrevételed, magaddal kéne kezdeni.

2016. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%
Rengeteg embert nem zavar a túlsúlya, vagy pedig egyszerűen túlságosan lusta tenni valamit ellene. Ha téged zavar, akkor próbáld megbeszélni vele még utoljára, ha nem vezetne eredményre, akkor hagyd el. Én is ezt tenném...
2016. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Itt nem a kérdező súlya a lényeg. Hanem az, hogy beleszeretett valakibe 20kg-al könnyebb volt és meg mindig szereti, de a külsőre nem vonzódik hozzá már úgy, mert elhízott.

Erről beszélni kell, mert hiába tetszik magának, ha neked nem. Így teljesen meg fog romlani a kapcsolatotok, mivel nem kivanod őt így ahogy van. Szerintem az hülyeség, ha szeretek valakit akkor elfogadom úgy ahogy van. Sok esetben ez így van, de itt nem erről van szó. Testileg vonzónak találtad 67kg-al nem lesz vonzó 85kg-osan is azért mert ő jól érzi magát. Nem foglalkozik az alakjával.

A nők hiába mondják, hogy ez így van jól, mert ha megismersz egy férfit akin nincs felesleg és felszed 30 kg-ot majd nem törődik vele és már a tükörben sem látja, akkor nem fogod kívánni.

Ha nem kivánod akkor annyi a kapcsolatnak, mert a szex fontos egy kapcsolatban.

2016. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!