Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenhova vele kellene mennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhova vele kellene mennem?

Figyelt kérdés
Kitalalta, hogy szeretne egy ket dolgot venni, furdoszobai kellekek,viragok az erkelyre. Es,hogy ezeket egyutt kell megvennunk, mert ugy a szep, ha mindent egyutt csinalunk. Nekem lenne jobb dolgom is,mint ezek utan rohangaszni.
2017. ápr. 24. 08:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Pedig mindig kitalal valamit,es beszeltem vele errol, de nem erti meg, elvarja, hogy aszisztaljak a dolgaihoz.
2017. ápr. 24. 09:29
 12/16 anonim ***** válasza:
Aha 5 óra a a kábel és csavar boltban ti sem így gondolnàtok. :D Én átéltem rosszabb volt mint fél nap az autószervízben.
2017. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha nem érti meg, akkor viszont tényleg a legkomolyabb módon kell vele beszélned, mert ez valóban nem egészséges, h ennyire minden az ő akaratától függ. Ahogy írtam: minden a kompromisszumon múlik. Beszélj vele erről, h te szívesen elkíséred őt azon a napon ide-oda ha aztán azt csináltok amit te szeretnél. Minden azon múlik, h hogyan tudtok kommunikálni :)
2017. ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen ezt csinálja, akkor lehet, hogy lépned kéne.... Főleg ha nem tudod tolerálni (azért ezt az emberek nagy része nem tudja....). Szerintem alap lenne, hogy ha elmondod neki, nincs kedved valami programhoz, akkor nem erőszakoskodik, főleg nem rendszeresen. Arra azért nyilván figyelni kell, hogy legyenek közös programok is, de ha ez megvan, akkor nem kéne háborognia.
2017. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenhova együtt menni, de neki ez egy kapcsolat, neked meg csak ingyen kégli.

Az probléma, kétségtelenül.

2017. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem kéne hisztizni. Ha neked ez nem tetszik akkor minek vagytok együtt? Megváltozni nem fogtok. De nyugtass meg, hogy (még)nem akarsz gyereket.
2017. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!