Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis mit jelentsen?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a párommal,aki nem túl romantikus. A minap szóvátettem,hogy szinte soha nem bókol már (csak akkor bókolt,mikor udvarolt,ill. az első 1-2 hónapban). Erre azt válaszolta, hogy azért mert belenyugodott a kapcsolatba,mert tudja hogy úgyis együtt maradunk...Szeret,de tényleg soha nem bókol és nem is tesz ez ellen semmit a kedvemért. Azt is mondta hogy így már nem is nagyon menne neki,mert eröltetem...dehát eddig nem "erőltettem"

2017. ápr. 24. 12:01
 1/10 A kérdező kommentje:
aztán írta hogy gyönyörűnek tart,jobbat nem is kívánhatna,de neki ilyen a természete
2017. ápr. 24. 12:02
 2/10 anonim ***** válasza:

Megszokta, hogy úgyis mindig ott vagy, már megszerzett, nem kell tepernie érted

Jót tenne, ha picit kevesebbet foglalkoznál vele. Basszus, ne vegye már evidensnek, hogy ott vagy

2017. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kifogott halat nem etetünk.


Meg is mondta, hogy azért nem udvarol, mert már úgy is együtt maradsz vele, ha kisujját se mozdítja érted többet.


Időnként tornáztasd meg egy kicsit, hogy ne tartsa ezt ilyen egyértelműnek. És azt mindig jobban megbecsülik, amiért többet kell küzdeni.

2017. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A párkapcsolat csak akkor fenntartható, ha a másik szeretve érzi magát. Óriási hiba azt gondolni, hogy ha már összejöttünk valakicel, nem kell neki kedveskedni, figyelmesen viselkedni vele, mert úgyis velünk marad. Az ilyen hozzáállás rendszerint elhidegüléshez vezet, vagy a másik talál olyat, akinél látja, hogy ez másképp is lehet
2017. ápr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
segítenétek nekem,hogy mit tegyek,hogy ne érezze ezt az egészet kényelmesnek? hogyan viselkedjek?
2017. ápr. 24. 12:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Na és te? Te csak elvársz mindent, vagy te is érezteted vele, hogy szükséged van rá és fonbtos számodra ésatöbbi?
2017. ápr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

én állandóan dícsérem,támogatom mindenben,ösztönzöm/bíztatom, szeretgetem,lesem minden kívánságát, főzök-sütök neki,hagyok szabad teret

Vannak hibáim,persze,de úgy érzem hogy én maximálisan beletesezm ebbe a kapcsolatba a részem

2017. ápr. 24. 12:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Olvassatok a szeretetnyelvekről együtt.
2017. ápr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne kedveskedj neki hanyagold kicsit és majd látod mennyire szeret és küzd érted!
2017. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést, és a rá kapott válaszokat. Ha nem tud változni, hamarosan itt kesereg majd, hogy mit csinált rosszul.
2017. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!