Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is kiabrandito,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kiabrandito, ha bevezeti a szellentest? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Mostanaban gyakran elofordul, hogy fekszunk egymas mellett vagy allunk egymas mellett,es lazan elfingja magat. Annyit mond,hoppa! Nekem ez kicsit kiabrandito. Nem szoktam hozza, hogy az orrom ala fingjanak.
2017. ápr. 24. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Mi szoktunk egymás előtt, de nem űzünk belőle versenyt. Neked máshol van a határ, ha zavar, beszéld meg vele őszintén :)
2017. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Sokan mondjak, hogy ez csak a megszokas, meg jaj, de jo, hogy milyen kenyelmesen lehetunk mar egymas mellett... de ez szerintem nem igy van. A kenyelembe nekem sem tartozik bele, hogy az orrom ala fingjanak bele az esetleg tiszta agynemube vagy ugy alapjaban veve az eletterembe. Undorito. Nem pedig kenyelmes. A kenyelem resz ott kezdodik, hogy nyugodtan el tudsz menni vecere ugyis, hogy a masik a lakasban van. Ha onnan kiszurodnek hangok, hat ez van, no problem, mert tudom hogy megtisztelt annyival, hogy nem rakja az orrom ala, mint valami barlangban nevelkedett torzszulott.
2017. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nincs bajom vele, ha nem viszi túlzásba. És lehetőleg ne az orrom alá eressze el a galambot.
2017. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Már miért lenne kiábrándító?

Jó, az nyilván evidens, hogy nem az csinálunk belőle presztis kérdést, nem fingunk az asztalnál, vagy mások társaságában. Na de kettesben miért baj?

Nálunk tv-zés közben is elpukkantja magát. Azt mondja "bocs". Én meg, hogy "egészségedre". Meglegyezem a párnával és kész.

2017. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is kiábrándító. Olyan, mint akinek nyűg az emberi viselkedés.
2017. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Álmában vagy véletlenül oké, de egyébként mibe tart fordulni egyet a lakásban...?

F.

2017. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig kimegyek a konyhába, előszobába fingani, ha épp egy helyiségben vagyunk :D


A 75-83 éves nagyszüleimnél van az, hogy papa ott fingik mama előtt (és előttünk), de azon már csak mindenki nevet olyankor :D


26/f

2017. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
En mondjuk a fogamzasgatlotol estere ugy felpuffadok, mint egy tehen, es csak este tudunk talalkozni. Ha nem akarok haldokolni a rosszullettol, akkor muszaj vagyok szellenteni, ez van. Vegulis.miatta szedem a tabit, es a tabi miatt puffadok... szoval szerintem igazan elnezheti, hogy neha kiszalad
2017. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Azt mondjak, hogy egy jo kapcsolat akkor kezdodik, amikor tudtok egymas mellett fingani. :D No letemre(jujj most biztos igenytelen vagyok), nem zavar a szellentes, sot azert este nem fogok kirohanni 3 szobaval arrebb, hogy a parom nehogy megundorodjon(?) tolem. Tok termeszetes dolgokrol van szo, mint az urites es a vizeles, ez az ember velejaroja. Nyilvan nem kell versenyt uzni belole, vagy egy jo chilisbab utan eregetni, de azert mar ne nezz mar ra maskepp...
2017. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

8:

Én azért fingok, mert mindig olyan jó kajákat készít, amiket imádok enni. Ez egyfajta tisztelgés, dícséret számára, szóval szerintem igazán elnézheti, hogy néha kiszalad.

2017. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!