Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 éve együtt,2 gyerek, havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve együtt,2 gyerek, havi 1 szex. Merre tovább?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt a férjemmel. A 4 és 2 éves gyermekeinktől, (nem)alvási szokásaiktól, kialvatlanságtól nagyon keveset szexelünk. Kb. havi 1x.

Gyerekek előtt heti 2x szexeltünk.

Most meg nagyon nehezen vesszük rá magunkat. Ha pont van időnk este akkor szívesebben lazulunk és nézünk meg egy filmet.

A szex is legtöbbször olyan fura. Mint ha eltávolodtunk volna egymástól. Unom már, hogy mindig én kezdeményezek és hogy sokszor visszautasít ha szexelni szeretnék.

Gondoltam, hogy elmegyek diszkóba (imádok táncolni) és ott talán smárol majd velem valaki. Lehet, hogy ennyi elég lesz, hogy legalább nőnek érezzem magam. Lehet, hogy a szex is bele fog férni. (10 év alatt egyszer sem feküdtem le mással.)

Nem is tudom, hogy milyen kommenteket várok. Csak ki akartam írni magamból.



2017. ápr. 24. 14:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Alap dolog: beszéltél már erről vele? A lényeg szerintem, hogy nem érzed magad nőnek mellette és ennek változnia kell, különben nem lesz jó vége. Ha sokszor visszautasítanak valakit az bizony földbe tudja döngölni az önbizalmát az illetőnek. Miért utasít vissza? A fáradtsággal magyarázza?
2017. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Igen, többen is írták, te érezteted vele, hogy talpig férfi? Mert neki is szüksége volna erre, hogy az önbizalma a helyén legyen!
2017. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ha egy no igazán akar egy pasit és persze a férfi is szereti ot, el tudja csábítani ot, csak praktikák kellenek hoza.

Én ha fáradt is voltam a szexre soha nem mondtam, mondanék nemet. :)

2017. ápr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
18%

Havi 1.... szerintem van egy harmadik is. :(

Nincs azaz egészséges ferfi aki alszik egy no mellett és nem csinál semmit, ja bocsi egyszer egy hónapban talán van v mi. :(

2017. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó: lehet hogy te ilyen típus vagy, de nem mindenki, nálunk pl. a stressz, fáradtság nagyon közbeszól, mi ha szabin vagyunk minden nap van szex, de ha benne vagyunk a melóban kb heti egyszer.

Együtt takarítunk, főzünk, eljárkálunk, én tanulok, ő munkát keres. Ha nem lenne semmi más dolgunk lehet folyamat szexelnénk, de van, és igen, ebben elfáradunk.

2017. ápr. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
#14 Olyan az asszony, hogy kéthavonta sincs hozzá kedvem. Ezt bármelyik férfinél elérheti a felesége. De ha olyan a feleség, akkor naponta 3szor is, akármilyen fáradt az ember.
2017. ápr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%
Mi éveken át ebédidőben ugrottunk haza egy gyors numerára. :-)) A lényeg, hogy sohasem szabad hagyni kialudni a tüzet. Fenntartani sokkal könnyebb a szerelmet, mint a romjaiból megpróbálni újraéleszteni. Ezért azonban tenni kell, napi szinten, mindkét félnek! Most, 60 felé kullogva már heti egy szeretkezéssel kell beérnem, de az intimitást akkor is fenn kell tartani, ha nem torkollik szexbe!
2017. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek nem alvása meg a fáradtság csak kifogás. Van egy kétévesünk, meg egy félévesünk. Nálunk, ha nem működik a szex, akkor ott valami lelki baj van. Ha azt sikerül átbeszèlni, utána olyat szexelünk, hogy majd szètesik az ágy. Sokat segített a napirend kialakítása. Fix időben van vacsi, fürdés és fekvés. Nincs apelláta, nincs még egy mese, nincs még egy puszi, nincs még egy pohár víz, este 9kor mind a kettőnek ágyban a helye. Így marad egy kis idő egymásra is. Van idő lelkizni egy kicsit. Pl.nekem 5 hónap után esett le, hogy a fèrjemet mennyire megviselte a második baba születése. (Nem részletezem, nagyon nehéz szülés volt) sikerült ròla beszélni, és jobb lett. A másik meg, ne hagyd magad lerázni! 10 év alatt nem igaz, hogy nem tapintottad ki az erogén zónáit.
2017. máj. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#13 mirol beszelsz? Mindig a no teperjen? Mar ne is haragudj de ha folyton visszautasitanak te hogy erezned magad? Tudnad magad ugy kelletni mint eddig? AKARNAD? Nekem elment a kedvem tole mikor barmit megtettem volna. Nagyon sokat beszeltunk errol, a melora fogta h faradt. Vegulis talan egy kicsivel elorebb jutottunk, ez is valami.

Ugyhogy szerintem nem normalis folog h a no a pasit folyton csabitgassa. Nekunk is szuksegunk van ra h kivanjanak. Aki meg nem erti ezt meg, az menjen az utjara, talalunk jobbat :) ;)

2017. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%

#19 Csak hogy ez fordítva is így van. Ha egy férfit, 10 éven át szinte naponta elutasítanak, és ha van is szex, de a férfi kedvére ritkán tesznek, akkor bizony ő is elunja. Majd inkább dolgozik, mert a melóban megbecsülik. Aztán bekövetkezik a semmi szex állapot, mert a férfi már kezdeményezni is "fél", meg már nem is akar. Ekkor kezdi el a feleség, hogy "A férjem, csak dolgozik állandóan, a családját meg elhanyagolja, szex meg nincs, mert fáradt".

Tudom hogy nem tetszik, az előző dislikek, és mostaniak is ezt jelzik. De attól még kerek a föld, hiába akarjátok laposnak. Egyszerűbben egy férj nemi vágyát (ha volt), csak a feleség tudja kiölni belőle. Ahogy ez rengeteg családban meg is történik.

2017. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!