Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 éve együtt,2 gyerek, havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve együtt,2 gyerek, havi 1 szex. Merre tovább?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt a férjemmel. A 4 és 2 éves gyermekeinktől, (nem)alvási szokásaiktól, kialvatlanságtól nagyon keveset szexelünk. Kb. havi 1x.

Gyerekek előtt heti 2x szexeltünk.

Most meg nagyon nehezen vesszük rá magunkat. Ha pont van időnk este akkor szívesebben lazulunk és nézünk meg egy filmet.

A szex is legtöbbször olyan fura. Mint ha eltávolodtunk volna egymástól. Unom már, hogy mindig én kezdeményezek és hogy sokszor visszautasít ha szexelni szeretnék.

Gondoltam, hogy elmegyek diszkóba (imádok táncolni) és ott talán smárol majd velem valaki. Lehet, hogy ennyi elég lesz, hogy legalább nőnek érezzem magam. Lehet, hogy a szex is bele fog férni. (10 év alatt egyszer sem feküdtem le mással.)

Nem is tudom, hogy milyen kommenteket várok. Csak ki akartam írni magamból.



2017. ápr. 24. 14:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
84%
#20 szerintem mindkét fél hibázik ha nem megfelelően bánik a társával, legyen az nő vagy férfi. viszont csak a másik nemet hibáztatni elég nagy baj és kivételezés
2017. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
#21 Erre próbáltam/próbálom felhívni a figyemeteket. Minimális sikerrel. :-(
2017. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
75%
20-as okfejtése alapvetően helytálló, de némi kiegészítésre szorul. Való igaz, hogy általában a férfiak "dolgoznak" meg a szexért. Ők próbálják meghozni asszonykájuk kedvét. De ez így van rendjén. Nekünk pasiknak fontosabb a szex, így hát nekünk kell tenni érte, ha akarunk valamit. Ne feledjük, a férfi agyában 4x akkora helyet foglalnak el a fajfenntartási, mint a létfenntartási funkciók. A nő agyában ez az arány fordított. Neki fontos az ő biztonsága, hogy az utódok biztonságára tudjon vigyázni. Ezért neki a létfenntartás az elsődleges szempont. Tehát nem hibáztathatjuk azért, mert ő így van bekötve, hanem ezt felismerve türelemmel közelítsünk felé, és ha nemet mond, akkor ismerjük fel, hogy vagy nem jól csinálunk valamit, vagy momentán tényleg fáradt, fáj a feje, elmentek a fecskék, fúj a szél, stb. :-))
2017. máj. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!