Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két év alatt négyszer csalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két év alatt négyszer csalt meg (ebből kettővel le is feküdt), megváltozhat még? Mit tegyek, ha még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

Fiatal még, én komolyabbnak hittem.Szeretem,ezért türtem el a nőit.Tudom hogy tudna normális is lenni, mindig megbánta az összeset és szeret,hisz szörnyen féltékeny,de nem értem miért teszi ezt velem, mindent megteszek, itthon is megkapja amit ők adtak neki.

Mit tegyek,várjak még vagy sürgősen hagyjam ott?

Megváltozhat még vagy kutyábol nem lesz szalonna?


2007. nov. 21. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nehéz, de a legjobb lesz, ha sürgősen elfelejted! Ha igazán szeretne, nem csalt volna meg, nem okozott volna fájdalmat neked!Mindig azzal jönnek, hogy gyengék, meg így meg úgy megbánta!Ez csak duma! Akkor, abban a helyzetben hidd el nem bánta a dolgot! Amikor lefeküdt a csajokkal, biztos nem az járt a fejében, hogy neked ez "rosszul" fog esni!!!
2007. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen hagyd ott! Ha már ennyiszer megcsalt, nem valószínű, hogy változtatni fog ezen jó szokásán. Főleg, ha mindig megbocsájtasz neki, mi lenne számára a visszatartó erő? Hiszen hozzád úgyis visszamehet. Jó szöveg, hogy megbánta, ezt te el is hiszed? Az, hogy szörnyen féltékeny, korántsem azt bizonyítja, hogy szeret téged. Te úgy érzed, hogy mindent megadsz neki, akkor a szeretetedet inkább egy olyanra áldozd, aki ezt meg is érdemli!
2007. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell hogy értsek az előttem szólókkal! Tudom, könnyű azt mondani, hogy azonnal szakíts meg felejtsd el, de hidd el, ez a legjobb megoldás! Nálam is mindig azzal jött a volt barátom, hogy de engem szeret, csak gyenge meg ilyesmi, én meg visszafogadtam és azán újra megtette... Ne hagyd, hogy visszaéljen a jóhiszeműségeddel... Az ilyen nem fog megváltozni...
2007. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként van önbecsülésed? Utón útfélen megcsal te meg azon gondolkodsz otthagyd-e? Ennyit érsz csak magadnak? Ha a barátnőddel tenné ugyanezt a pasija őt is szakításra bátorítanád! nem? Hagydd ott és keress egy hozzád méltót!
2007. nov. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hagyd ott, a lehető legsürgősebben. Saját magadat kínzod vele, hogy mindig valakiket túl akarsz szárnyalni. És így sem vagy Neki elég jó, mert ezek szerint nem vagy elég jó! Bocs, hogy ezt így leírom, de ez a tény. Sokkal jobbat érdemelnél, mint egy ilyen pasit. Nem szabad magadat ennyire alábecsülni, hogy mindezek ellenére kitartasz mellette. Ha tud is róla, hogy te tudsz a félrelépéseiről, és ennek ellenére még mindig mellette vagy, akkor ő már csak egy eszközként kezel, AMIT mindig elő lehet venni, ha épp nincs más, vagy fel kell mutatni egy kedves kis barátnőt, vagy épp csak meg kell valakivel jelenni.

Ne tedd tönkre magad ezzel a pasival. Hidd el, hogy minden újadra kapsz jobbat nála, olyat aki szeret, és megbecsül. Lehet, hogy nem jön azonnal ilyen szembe veled, de hidd el, hogy el fog jönni, aki rajongani fog érted, és veled szeretné leélni az életét. És CSAK VELED!!!

2009. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!