Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy férfit, aki belül tökéletes, külsőleg azonban nem vonz. Megérdemelne egy esélyt?

Figyelt kérdés

Nagyszerű társaság, illemtudó, okos, céltudatos, ugyanazok a hobbijaink, mindenhez hozzá tud szólni, értelmes, kezdeményező, csak jót tudok mondani róla. Csak egyedül a külcsíny, ami visszatart.


Én 21/L, ő 26/F


2017. ápr. 24. 22:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon gáz ez a leereszkedő "megadjam-e neki ezt a kegyet?" stílus... én megalázva érezném magamat a helyében. Ennél szerintem jobbat érdemel bárki.


A válaszom: inkább hagyjad, különben ha ilyen sekélyes vagy, úgyis megcsalnád / dobnád az első adandó alkalommal.


26/F

2017. ápr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
jártam már csúnya pasival... a szerelem szépít :)
2017. ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
A megérdemelne egy esélyt nem a fiúra értettem, hanem kettőnk dolgára.
2017. ápr. 25. 00:24
 14/26 anonim ***** válasza:
54%

Persze.

Remekül kiegészítenétek egymást: neki csupa jó belső tulajdonsága van, te pedig szép vagy.

2017. ápr. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
17%
Na,itt van a pofázásotok, hogy jó személyiséggel lehet párkapcsolatot kialakítani, igen, ebből a kérdésből is ez derül ki. Hogyne! Ennyit a belső is fontos szövegeléseitekről! Egyes nők képesek ide gyakorira azt írni,hogy nekik a párjuk először egyáltalán nem jött be külsőre, a személyiségébe szeretett bele. Abba,hát a f..omba! Ennyit a nők szava hihetőségéről. Rámerem tenni az életem,hogy ha a kérdésben megemlített fickó jóképű, de bunkó lenne,vagy szinte semmi közös nem lenne benne és a kérdezőben, a kérdező már rég alatta sikongatna. Fejlessze ezek után a f..om a személyiségét.Minek,hogy "barátnak",vagy bohócnak jó legyek? Semmi értelme, még szerencse,hogy kezdem kiírtani magamban az érzelmeket, annyit legalább már elértem,hogy semmilyen érzelmi megnyílvánulást nem lehet leolvasni az arcomról.
2017. ápr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, már elnézést, de nagy bajok vannak a fejben, ha ezt szűrted le a kérdésből. Ki mondta, hogy számításba jöhet bunkó, de helyes pasi? Bunkó embereket még ismerőseim körébe sem fogadok be, nemhogy párkapcsolatba. Ideális esetben jó külső mellé jó belső párosul, az elsőben éppen most próbálok kompromisszumot kötni, a másodikból nem adnék alá. Ezért is dilemmázok, mert ritkán találkozok ilyen üdítő társasággal, mint ez a srác.
2017. ápr. 25. 09:15
 17/26 anonim ***** válasza:

Szerintem butaság úgy kérdezni, hogy megérdemelné-e, mert nyilván igen. Itt az a kérdés, hogy te akarod-e.

Viszont - én ezidáig azt tapasztaltam a pasikkal -, hogy ha valakibe beleszeretsz, akkor sokkal vonzóbbá válik a szemedben, mint előtte. Exemre is mondták, hogy nem néz ki jól (elég elhízott is volt egyébként), nekem mégis nagyon tetszett, amikor együtt voltunk. Ez ilyen.

Most, hogy nem szeretem, már egyáltalán nem tartom kiemelkedő pasinak.


21/L

2017. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
14%
Persze jó belső párosul,azért van a legtöbb volt osztálytársamnak családja,olyan jó belső tulajdonsággal rendelkeztek,hogy az volt nekik az élvezet,ha a másik szenved. Pl.az öngyújtó felforrósított fém részét egy osztálytársunk tarkójához nyomták. Egy semmi szakmunkás vizsga megizzasztotta őket. Most meg mi van? Feleség gyerek. Én világ életemben barátságos ember voltam, nem álltam be a "ba..tassunk valakit csak mert ronda,vagy csendesebb" sorba. Mit kaptam cserébe? "Ilyen ronda fiútól én nem akarok semmit" "Rendes,kedves srác vagy de sajnos nem vagy az esetem". "Ez a srác akart ezzel és ezzel járni,nézzétek már de ronda!" Humorom is volt,nem betanult semmi poénok,vagy ilyen alpári f..sz,,punci,b..ás poénok,hanem rögtönzött helyzet adta viccek. Ez be is jött a legtöbb csajnak, ismerőseim körében, unokatesóm által ismertem őket. Mit értem el ezekkel a dolgokkal? Több,mint 10 év egyedüllétet,mást semmit. Születtem volna jóképűnek,fele ennyi energia befektetés nem kellene és régóta saját családom lehetne,vagy épen havonta válthatnám a nőket. Ez az igazság,nem az lehet ilyen esti mese,hogy mennyire fontos a belső. Még az volt a f..a, hogy a szakképző(szakmunkás), ép kettessel átrugdosott osztálytársamnak gimnazista barátnője volt. A srácnak semmi megnyerő nem volt a személyiségében. Szerencsés volt, jó képű volt. Ennyit ezekről a dolgokról. Semmi baj,nincs a fejemben,csak túl közelről tapasztaltam meg dolgokat és reálisan látom a világot,legalábbis ezen részét. Persze "tudatlan"koromban én is azt hittem,hogy jó humorral, normális személyiséggel lehet barátnőm az előnytelen külsőm ellenére, de viszonylag hamar rájöttem,hogy ilyen még a mesében sincs.
2017. ápr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező is megismerkedik valami jó képű f..om gyerekkel,aztán ezt a srácot meg el is felejti. Ez lesz, bár ilyen biztos lennék a lottó számokban,mint ebben.
2017. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Az emberek többsége "jó humorúnak", "értelmesnek", "intelligensnek", "rendesnek" tartja magát, azért, mert ezek kevésbé megfogható dolgok, mint egy vonzó fizikum, így könnyű vele dobálózni. Mégis elvétve találkozok ilyen briliáns elmékkel a való életben. Ezért becsülöm meg azt a kevés embert, akit tényleg ámulattal lehet hallgatni.
2017. ápr. 25. 09:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!