Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki odavan értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Van egy lány aki odavan értem és megérdemelné, hogy viszonozzam de nem tudom, hogy menni fog e. Volt valakivel hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is köszönöm, hogy meghallgatok és válaszoltok. Elfogadom a negatív és pozitív kommenteket is. Számomra építő jellegűek lesznek.



Fél évig volt egy barátnőm akit a tenyeremen hordoztam, minden megtettem, hogy boldog legyen. Minden klappolt, minden téren. Fél év után jött pár vita, egészségügyi gond és minden megváltozott. Furcsa lett, tartózkodó, stb. Tehát negatív irányba fordult a kapcsolatunk. Vita vitát követett minden apró sz*ron, előkerült az exe, stb. Szétmentünk egyszer arra hivatkozott, hogy nem érzi, hogy szeretem. :D Kibékültünk de onnantól mérhetetlen belső feszkóm volt ami rá is nyomta a bélyeget a kapcsolatunkra. Szétmentünk mert nem bírtam tovább, hogy hanyagol, nem keres.


A jelenlegi helyzet a lényeg. Eltelt 1 hónap, randizok egy lánnyal aki minden szempontból becsülendő. Kedves, jól néz ki, jó munkája van, tanul és nagyon szeretne engem. Sok, sok randink volt már amik mind nagyon jók voltak de én folyton az exemre gondolok aki miatt feszkóm volt, nem volt jó a vége, gonosz volt velem.


Miért pörgök még mindig ezen mikor itt ez a csodás lány és velem szeretne lenni, semmi nem lenne akadály és mégis az exen pörög az agyam pedig az eszemmel tudom, hogy ő egyáltalán nem érdemelte meg azt amilyen voltam vele.


Miért kell az embernek mindig a szar még akkor is ha ott van előtte egy csodás dolog?


23/F az exem 21/L



2016. aug. 18. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy egy hónap az nagyon kevés idő kiheverni egy kapcsolatot. Neked kell eldöntened, hogy tetszik-e annyira a lány, hogy belevágj a dologba. Mert simán lehet, hogy vele elfelejtenéd az exedet.
2016. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem lenne fair a lánnyal szemben, hogy összejöjjetek ha még nem vagy túl az exen. Túl kevés idő telt el.
2016. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Az exed simán kiszeretett belőled. Erről nem tehetsz, mint ahogy ő sem. Szerelmi kapcsolatban fél év az első nagy vízválasztó. Jellemzően addigra bomlik le a szerelemhormon.

Nem vagy még alkalmas új kapcsolatra. A gyászt, valaminek/valakinek az elveszítését ugyanúgy meg kell élni, mint az örömöt, a boldogságot, amit addig kaptál, amíg tartott.

Mindamellett nem kell szakítás ahhoz, hogy előálljon egy ilyen, az általad felvázolt helyzet. Van az úgy, hogy belezúgunk valakibe, de nem kapunk viszonzást, és van az úgy, hogy belénkzúg valaki, és nem tudjuk viszonozni.

2016. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, vágj bele a dologba. Sok nő hajlandó kivárni azt az átmeneti pár hónapot, amíg kihevered az exed, és abból a néhány mondatból, valószínűleg ő is hajlandó lenne. Egyébként sem kell állandóan a nők helyébe képzelni magunkat, hogy nekünk mi hogyan esne. Nem szabad túllelkizni ezeket a dolgokat, próbálj lazítani. Igen, egy szakítás szar, kell egy kis idő míg újra 100%-os lesz az ember, ettől még nem kell egy rendes, csinos, kedves lányt elhajtani.


Arról nem is beszélve, hogy egyedül sokkal lassabban megy a túllépés, mintha van egy csajod. Sőt, állítom, hogy új komoly kapcsolat kell a valódi túllépéshez, ami egy kissé rókafogta csuka helyzet.


Ne nyalogasd a sebeidet, hanem kezdj valamit ezzel a kislánnyal, a többi majd megoldódik magától.

2016. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekszem túltenni magam. Jól esett, hogy kiírhattam.
2016. aug. 21. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán csak kimerültél.
2016. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nehéz helyzet. valószínűleg tényleg az van, hogy az exen még nem tetted túl magad. ehhez idő kell, de hogy mennyi, azt nem lehet tudni. ha sikerül a figyelmed lekötni valamivel/valakivel, akkor valószínűleg könnyebben túlteszed magad rajta és hamarabb sikerül elfelejtened. viszont sajnos arra nincs garancia, hogy ha egy új lány karjaiban felejted el az exed, akkor vele ki is fog alakulni helyette hasonló érzelmed. szóval lehet, hogy csak búfelejtésre használnád, de aztán mégsem lesz belőle komoly kapcsolat.

ha elmondod neki, hogy mi a helyzet, az sokkal tisztességesebb vele szemben, viszont nem biztos, hogy utána még benne volna, hogy összejöjjön veled, tudva, hogy te még biztosan nem állsz készen erre.


ha esetleg nem tetted volna meg, akkor az exszel szakíts meg minden kapcsolatot, amennyire csak lehet. ne keresd, ne beszélj vele, ne kövesd FB-n (legpraktikusabb letiltani, hogy egyikőtök se lássa a másikat). ha már sikerült lezárnotok a dolgokat, akkor felvehetitek újra a kapcsolatot, de ennek érdemes adni fél-egy évet, vagy akár éveket is. amíg nem vagy teljesen túl rajta, addig kerüld nagy ívben. persze, ha egy suliba/munkahelyre jártok, vagy egyéb dolgok összezárnak titeket, akkor ez sajnos nehezebben kivitelezhető. vannak, akiknek sikerül aktív kapcsolat mellett is lezárni és továbblépni, de sokaknak nagyon nehéz és nem is megy úgy.

2016. aug. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!