Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy férfit, aki belül tökéletes, külsőleg azonban nem vonz. Megérdemelne egy esélyt?

Figyelt kérdés

Nagyszerű társaság, illemtudó, okos, céltudatos, ugyanazok a hobbijaink, mindenhez hozzá tud szólni, értelmes, kezdeményező, csak jót tudok mondani róla. Csak egyedül a külcsíny, ami visszatart.


Én 21/L, ő 26/F


2017. ápr. 24. 22:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
16%
Engem bírtak az unokatesóm barátnői,mert szerintük vicces voltam. Alig várták,hogy menjek már az unokatesómhoz,mert olyan jókat lehet velem nevetni. Volt olyan is,hogy egy haverral idegen csajokat leszólítottunk, akkor még volt valami önbizalmam, pozitívabban,jobban mondva tudatlanul álltam a dolgokhoz. Jól elbeszélgettem azokkal a csajokkal is, az egyik meg is jegyezte,hogy nekem humoristának vagy ilyesminek kéne mennem. Amióta "felvilágosultam" a dolgokról,már semmi kedvem viccelődni,humorizálni. Munkatársakkal szoktunk hülyéskedni,de az más. Egyetlen dolog fontos ahhoz,hogy valakinek kapcsolata legyen:Jó külső és ezt nem én találom ki,ez így van. Tessék,most is jótékonykodom, felnyitom a még tudatlanok szemeit.
2017. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

#21 csak egy befásult, depressziós fickó vagy az elmondásod alapján. Elárulom neked, hogy egyáltalán nem nézek ki jól, ráadásul hiába fogytam le régen több, mint negyven kilót, az új munkahelyemen 12 órázok 4 nap meló, 4 nap szabad alapon és amióta nem 3 műszakban vagyunk, durván meghíztam. Hála az égnek, közel sem annyira, mint régen, de azért nem vagyok szép. (Olyan 130-135 lehetek most és egy olajfinomítóban dolgozok)

Elárulnám neked, hogy még így is van párom, akiről tudom, hogy önmagamért van velem. Szóval igen, a személyiség is számít egy normális nőnek. Bizonyára épp a személyiséged, ami elég sötét lehet a leírásodból kihámozva, amiből csak a sírás-rívás ömlik, az ami elriaszt BÁRKIT, akinek szimpatikus lehetnél akár.

2017. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Az nem tűnt fel,hogy írtam,hogy régen nem ilyen személyiségem volt,arról pofáztam végig,hogy anno pozitívan álltam a dolgokhoz,de nem lett belőle semmi? Ja az nem tűnt fel, jó lenne oda figyelve, szöveget értelmezve olvasni,aztán jönni a "befásult" stb.jelzőkkel!
2017. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs az a helyzet, amikor kénytelen vagy választani valakit. A jénytelen alatt azt értem, hogy nem igazán erre vágysz, csak most éppen ez van. Semmi értelme választani, ha nem tetszenek a lehetőségek. Majd találsz olyat, akit nem csak elviselsz, hanem rajongsz érte.
2017. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy átlagos, csak nem egy jóképű pali vagy "taszító külsejű". Ez utóbbinál én nem tudnék vele kapcsolatot létesíteni, mert úgy nem tudnék vonzódni valakihez, ha egyébként taszít külsőleg. Nyilván egy átlagos, nem igazán jóképű emberbe bele tud szeretni az ember, de az ilyen ember nem taszít. Szóval azt próbáld meg eldönteni, hogy csak egyszerűen nem az ideálod-e vagy taszít külsőleg. Ezek fényében dönts.
2017. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
7# Már a hangnak is meg kell felelni? :DDD
2017. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!