Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyen tetoválás! Meggondoltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyen tetoválás! Meggondoltam magam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A barátom vetette fel. Nagyon szeretem őt, de eddig 5 elképzelésünk kudarvba fulladt, mert a tetováló nem tudja kivitelezni a kérésünket (pl. túl apró vonalak, stb). éN VISZONT NEM SZERETNÉK NAGY TETKÓT. Nem is sikerült normálisat választani, amire meg azt mondtam hogy oké, az nem jó. Szerintetek várjunk még? Hogy mondjam el neki, hogy ez túl hirtelen jött?


Azok ne írjanak, akik az egyentetkók ellen vannak. Köszi.


Ui. 6 éve vagyunk együtt.


2017. ápr. 26. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te nem is akarsz tetoválást. Mond neki hogy várjatok vele még. Mekkora az a "kicsi" tetkó?
2017. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg egy életre terveztek, van idő megtalálni az igazi tetkót, felesleges elsietni
2017. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még vele :)
2017. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak egy tetoválót kérdeztetek? Lehet, hogy más meg tudja csinálni, csak picit drágábban. A tetováláson nem érdemes spórolni, tényleg egy életre szól.
2017. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egy fantasztikus művésszel akarjuk megcsináltatni. Most is azon avgyok hogy többnek kikérem a véleményét :)
2017. ápr. 26. 17:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hennázzatok, azzal többféle verziót és akár a nagy tetkót is ki tudod próbálni.
2017. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(6-os vagyok, nem a rendes tetkó helyett hanem előtte - mert ugye egy életre szól, de előtte tudtok tesztelni hogy milyen érzés a bőrön)
2017. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!