Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny vagyok a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Real trill kérdése:

Nagyon féltékeny vagyok a sok fiú barát miatt, szinte csak az van neki. lehet neha kicsit túlreagálom de nem tudom elviselni ha más fiú van a közelében. Voltatok mar hasonló képpen? Félek h emiatt balhe is lehet.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 26. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban!


A féltékenység rólad szól és nem a másikról!


Ajánlom figyelmedbe a következő videót, nézd meg: https://www.youtube.com/watch?v=-zRfr2vWoNQ


Fordítsuk meg a helyzetet: neked is vannak gondolom csaj haverjaid. Milyen érzés lenne, ha a párod korlátozna abban téged, hogy ne találkozz velük?


Azt hiszed, hogy ha párod van, akkor az nem barátkozhat az ellenkező nemből? Nőj fel agyilag kérlek, tedd rendbe magad és bízz a párodban. Ha nehezedre esik ez, akkor szakítsatok!

2017. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
Hú, én is így vagyok. Van egy 27 éves nő, nagyon tetszik nekem, én is neki. De nem jövök vele össze, mert tudom, hogy napjában kb 50 férfi ír neki, illetve a hobbiban is minden fiúval órákig beszélget, puszi mindenkinek. Ez nekem sok. Aúgy is kicsit féltékeny típus vagyok, de ennyi fiú mellett még inkább az lennék.
2017. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
17%

Nekem is sok lányismerősöm van és kár tagadni, többségüket nem rugdosnám ki az ágyamból. Jelenleg nincs párkapcsolatom és, ha egyik rám írna ilyen ajánlattal akkor szinte biztosan élnék vele.

Na most, ha lenne valakim és tudnám, hogy őt zavarná a dolog akkor nem lenne tisztességes találkozni sem velük úgy, hogy nincs ott a párom.

Régen volt ilyenre példa, hogy találkoztam egy ilyen lánnyal és az akkori barátnőmnek is nagyon rosszul esett annak ellnére, hogy még napokkal előbb szóltam, hogy összefutunk.

Továbbá, egy férfi szerintem nem barátkozik csak úgy, bármiféle hátsó szándék nélkül lányokkal. Valami mindig van, ha már meg akarja ismerni az illetőt és találkozik is vele, nem pedig csupán kollégák vagy egyéb baráti körből jövő random ismerős.


Ilyen téren nem tudok női fejjel gondolkodni, hogy ők milyen okkal találkoznak bármelyik fiúismerőssel, de kétlem, hogy ezeket a dolgokat nem tudnák és ennek ellenére akarna velük összefutni pusztán csak haveri szemszögből.

2017. ápr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%

Mi pl átjárunk egymáshoz kockulni, meg bulik előtt bemelegíteni. Vicces is lenne, ha az aktuális pasim egyszer csak bejelentené, hogy mostantól csak akkor kockulhatunk vagy piálhatunk valamelyikünknél, ha ő is jelen van, egyébként pakoljunk ki az utcára, mert hát milyen már az, hogy én csak úgy feljárkálok holmi tizenéve haverként számon tartott pasikhoz. Pf, botrányos.

Kérdező, fogd vissza magad, mert repülni fogsz. Vagy még egyszerűbb, ne járj olyannal, akit nem bírsz elviselni úgy, ahogy van, a mindenkori kinézetével, összes szokásával együtt.

2017. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 L.Bandita válasza:
Attól függ, ha ismerem én is a srácot akivel találkozik a párom és tudom róla hogy régi barátok zokszó nélkül elengedném. Ha egyszer csak így a semmiből előtűnne egy számomra ismeretlen srác, akiről kiderülne hogy nemrég ismerkedett meg a barinőmmel és vele találkozgatna, az már biztos nem tetszene.
2017. ápr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!