Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves lányok és nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok és nők, akik minden téren a tökéletes pasira vágytok, gondolkoztatok már azon, hogy ti mit adtok cserébe?

Figyelt kérdés

Szoktam beszélgetni nőismerőseimmel, de különösen a női oldalakon derül ki számomra, hogy az elvárás a részetekről egy férfi felé általában(!) a következő: ház, kocsi, karrier, barátok, megnyerő külső, egészség, ezen felül +20 kg felesleggel is ugyanúgy szeressen, legyen sok szex és tartson ki mellettetek halálotokig.


Én nem állítom, hogy ez ne lenne rendben, viszont soha nem esik szó arról, hogy ti mit tudtok nyújtani cserébe? Amikor erre rákérdezek, nem egyszer azt a jópofáskodó választ kaptam, hogy frissen borotvált puncit. Na most én úgy vagyok ezzel jól kereső, jó megjelenésű és talán népszerű pasiként, hogy ez az alku bevállalható akkor, ha nem tekintek másképp a nőre mint mondjuk a kocsimra, egy kellékre, ami kidomborítja az egómat. De vajon nevezhető-e fair trade-nek ez a felállás, amennyiben párt illetve társat keresek és hosszú távra? Szerintem nagyon nem, ettől jóval többre van szükség, de lehet, hogy túl konzervatív vagyok.


Szerintetek nem nagyon nagy a baj?


2017. ápr. 27. 12:05
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
35%
Sok ilyen lány semmit se ad. Úgy vannak vele, hogy rájuk nőttek mellek és vagina, szóval jár nekik a top 10-es pasi. Ez egészen addig működik is, amíg nem találkoznak olyan sráccal, aki inkább egyedül van, mint egy ilyen lánnyal, ha ő is az utolsó a földön.
2017. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
61%
Ha szerencséd van akkor majd egy lány, az igazi neked adja a szívét, te meg cserébe a tiédet. Remélem megtapasztalod ezt egyszer legalább. Majd jó szerelmes leszel és nem fog számítani, hogy mit adsz érte, és hidd el elég lesz a mosolya, meg a tekintete viszonzásképp!
2017. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
21%

Volt már hasonló kérdés és ott sem özönlöttek a különféle "ellentételezések".


Pedig hát roppant egyszerű "csere": pénzért pénzt, egzisztenciáért egzisztenciát, érzelmekért érzelmet, kinézetért kinézetet, belső értékekért belső értékeket és persze facért p.nci kell(ene) adni.

Csak hát sokan úgy képzelik, hogy a férfi toljon be minél többet, ők meg majd hozzák a csupasz p.ncit.

A drágák... :)

2017. ápr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
9%
Nők tényleg csak puncit adnak, semmi mást nem tudnak.
2017. ápr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
25%
Ha ez a helyzet, akkor jobban megéri egy prostihoz elmenni. Neki mindig van frissen borotvált puncija, pár 10.000 Ft-ért.
2017. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
62%

"Szerintetek nem nagyon nagy a baj?"


Nem. Semmi baj sincs ezzel. Mindenki azt vár el amit akar. Egyetlen nőnek sem kötelező szétdobni a lábát az első jöttmentnek. Mindenkinek joga van válogatni. A férfiaknak is, akik szintén élnek is ezen jogukkal. Gondolom te is sokat röhögsz a haverokkal a szerencsétlen, nyomorék, ronda lányokon.

Az elvárásokkal mindig csak annak van baja, aki nem tudja megugrani őket.

2017. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
44%

Soha nem kerestem a tökéletest, mert olyan úgy sincs.

Vannak persze alap elvárásaim amiből semmi pénzért nem engednék, na de kinek nincsenek nemtől függetlenül?

Akik a tökéletes férfit vagy nőt keresik csalódni fognak, azok nem társat, hanem bazári majmot keresnek, hogy mutogathassák a kis kirakat életükben, nekik ez fair trade. A normális emberek meg úgyis megtalálják egymást. ;)

2017. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 Sunshinedoll ***** válasza:
15%

Mit-mit, hát tudok nekik adni egy jó lehetőséget, hogy lenyűgözzenek.


Okos, humoros, nagyon jó fej, dekoratív fiatal nő vagyok, rendkívül népszerű a fiúk körében, tehát már az, hogy valakire rászánom az időt, és lehetőséget kap arra, hogy megismerjen, szerintem abszolút elegendő.

Ha pedig valakinek ez nem elég, az sem gond, nem jövök zavarba, megtehetem, hogy válogatok, és olyanokkal ismerkedjek, akik kinyalják a kerek popsimat.

2017. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
64%

Aki csak a punciját tudja nyújtani az felejtős. Ez megint egy olyan kérdés, hogy mi válaszadók magyarázzuk már meg azt, hogy a kérdező baráti köre miért egysíkú, unintelligens stb.

Esetleg ha nem tinilányok után futkorásznál te is, akkor egy értelmesebb nővel is összehozna a sors és egyből nem lennének ilyen általánosító kérdéseid.


Az én ismeretségi körömben a nők maguk teremtették meg a vagyonukat ami azzal is jár hogy van eszük is nem csak muffjuk.

2017. ápr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
62%
Én egy tökéletes férfira vágyom, de ezt nem éppen úgy kell értelmezni, hogy az összes létező pozitív tulajdonsággal rendelkezzen. Sokkal helyesebb az a kifejezés, hogy "tökéletesen passzol" hozzám. A "tökéletes férfi" nem "tökéletes-tökéletes" férfit jelent számomra, aki adoniszi magasságokban van és maga a totális maszkulinitás mintázata, hanem egy olyan "tökéletlen-tökéletes" férfit, akivel annyira harmonizálunk egymással, hogy áldás legyen az együttélés. Tehát mind a hibáival, mind az erényeivel illeszkedjünk.
2017. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!