Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számítanak a lájkok, ha amúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számítanak a lájkok, ha amúgy soha semmit nem szokott kedvelni?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat a kérdésért, kicsit elgondolkozdtam, pedig tudom hogy ez gyerekes dolog..

Szoval a baratom nem szokott lajkolni semmit, meg azt sem amin rajta van es megjelölik. Azonban van instagramja, de alig alig használja, viszont van egy lány akivel egyetemi társak es neki mindent belajkol. Persze szep lányról van szo, jóban is vannak, de sok lány barátja van es nekik semmit nem szokott lajkolni, csak ennek a lánynak.

Van értelme ezen aggódni? Vagy csak simán azert lajkoljak a fiúk a lányok képeit mert elismerik, hogy szépek?



2017. ápr. 28. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Meg szeretné d.gni, igen, van okod aggódni.


(Tapasztalat.)

2017. ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Hát gyanús hogy akar tőle valamit, de előfordulhat az is, hogy mondjuk a lány szóvá tette neki hogy miért nem likeolja a cuccait (velem volt ilyen, hogy egy barátnőm "megsértődött", hogy nem likeolgatom a képeit...) vagy mondjuk a lány önbizalom hiányos és így akarja biztatni...Szóval nem feltétlenül jelent valamit, de elég valószínű...
2017. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy ideig nem volt bennem gyanú mert öt mar régebb óta ismeri mint engem, de elbizonytalanodtam
2017. ápr. 28. 12:06
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Te vagy addig, amíg össze nem jön a szép lány, ha mazlid van életed végéig.
2017. ápr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha sokkal régebb óta ismeri nem értem miért aggódsz, ha össze akartak volna jönni előtted összejöttek volna.
2017. ápr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

#5:

Vagy nem jött össze, azért van a kérdezővel...

2017. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Az eredmény ugyanaz lett volna idejük és lehetőségük bőven összejönni, az hogy ez miért nem történt meg szerintem lényegtelen. Innentől ha gerinces a srác amikor barátnője van már biztos nem fog összejönni a csajjal.
2017. ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Valóban kicsit gyerekes kérdés, de van benne valami. Aki alapból nem szokott lájkolni senkit, de aztán egy személyt mégis, az már gyanakvásra adhat okot. Konkrétan az én barátom is így bukott le. Feltűnt, hogy sokat lájkolja egy lány képeit, akivel nemrég lettek ismerősök. Én már akkor kérdeztem tőle, hogy ez mégis mi, ő nem szokott ilyet csinálni. Akkor én voltam a hülye és a féltékeny, de 1 hét múlva borult a bili, mert véletlenül megláttam őket az első randijukon. :D Azóta is együtt vannak.
2017. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

En nem szeretnem ezt megemlíteni, nem akarom hogy azt higyje nyomozok (amit nem teszek, csak epp néztem instan ki kinek mit lajkolt es akkor tunt fel a lány). Az előző kapcsolatomat is elrontottam amiatt hogy állandóan feltekenykedtem mas lányokra akiket a baratom lajkolt, lehet emiatt is érint melyen a dolog.

Nem tudom Egyebekent, hogy volt e köztük valami, vagy mennyire vannak jóban, anno golyataborbol ismerik egymást, szerintem ott mar alapból lett volna lehetőségük kavarni. A lány egyébként tipikusan egy olyan ember aki képeken gyönyörű, élőben viszont fel sem tűnik, en is alig jöttem ra ki az (en is veluk járok egyetemre), pici, ducibb viszont szep az arca. En meg pont az ellentéte vagyok, sokak szerint szep arcú, de vékony es magas. Úgyhogy nem tudom, majd esetleg ha van ra lehetőség rakerdezek. Köszönöm a valaszokat, bár jöhetnek meg! :)

2017. ápr. 28. 12:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem az exem így adta tudtára az adott lánynak, hogy tetszik... nekem bemagyarázta a kapcsolatunk alatt, hogy ezek ártatlan lájkok, és nem is a csajt lájkolja, hanem csak a környezetet, meg pl. azért mert tetszik a ruhája (haha) és még sorolhatnám a kifogásokat. de utólag mikor szakítottunk össze is jött a csajjal, aztán ők is szétmentek, mert instagrammon másra cuppant rá... több férfi barátom elismerte, ők akkor lájkolnak, ha bejön nekik az adott csaj, mégha nemis akarnak vele kapcsolatot, de azért egy d.gást megérne.
2017. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!