Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom az anyjának panaszkodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom az anyjának panaszkodott, hogy nem főzök rá, jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés

Nem szeretek főzni, időm se nagyon van a fősuli meg munka mellett, max hétvégén főzök. Párom már többször szóvá tette, most pedig odáig ment, hogy az anyjának panaszkodott, aki engem szidott le, hogy milyen háziasszony vagyok... Mindezt a párom és apósom előtt, ami nekem elég rosszul esett, és megalázónak éreztem. Megmondtam, hogy ehhez neki semmi köze, és legyen szíves ne szóljon bele az életünkbe. Azóta szóba se állunk, most hétvégén se voltam náluk. Párom azt szeretné, ha bocsánatot kérnék, szerintem viszont nem nekem kéne. Azt mondta, már megbánta, hogy elmondta az anyjának, mert nem akart ebből ekkora balhét.

Ti mit gondoltok?

24L



2017. ápr. 28. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
7%
Nem jogos a felháborodásod...
2017. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
4%
Es akkor mit esztek?
2017. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
63%

Nem azt kellett volna mondani, hogy ne szóljon bele (bár

jogos volt), hanem hogy te főiskolára tanulsz, emellett

millió más dolgod is van. Megkérdezhetted volna, hogy ő

a főiskola mellett mennyit főzött?

2017. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
56%
Azt gondolom hogy ez egy probléma, de ha ezt sem tudjátok megbeszélni értelmesen (ahogy egy normális kapcsolatban kell) akkor inkább szakítsatok. Mert az sem normális hogy anyucihoz rohan árulkodni, de az sem hogy ez miatt ekkora balhét csapsz te is.
2017. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
15%

Osszátok be a főzést és igenis erőltesd meg néha magad és főzz.


Lesz a suli meg a munka mellett sokkal több dolgod is az életben. Majd, a gyerekednek is azt fogod mondani, ha éhes, hogy bocs nincs időm, nem szeretek főzni?


Szánalmas vagy...

2017. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 A kérdező kommentje:
Általában a munkahelyemen ebédelek, és rendelni szoktam. Este, mire hazaérek, már csak hideget eszem. Ő viszont nem szeret rendelni, jobban szereti a házi kosztot, és ő ahhoz szokott, hogy vacsorára is meleg ételt eszik.
2017. ápr. 28. 21:06
 7/75 anonim ***** válasza:
82%
Az én barátomat az anyja megtanította az alap dolgokat megfőzni, hogyha esetleg olyan barátnője lesz, aki nem tud, ne halljon éhes. Szóval ez a kedves anyósjelölt hibája is, hogy így elkényeztette a fiát. Tanuljon meg főzni, ha annyira házikosztot akar enni, nehogymár tőled várja el munka meg suli mellett, hogy etesd mint egy csecsemőt
2017. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
50%
Én a helyedben úgy főznék hétvégén, hogy kitartson a hétre. Amúgy túldimenzionáljátok a problémát.
2017. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
24%
Figyelj, nagyon nem nagy kunszt a főzés. 30-60 perc alatt tök jó kajákat össze lehet ütni, nem hinném, hogy 2-3 naponta megerőltető lenne még suli, meló mellett is 1 óra a konyhában. Rokonom reggel 8-tól este 6-ig dolgozik, mire hazaér majdnem 7 óra és akkor kezd el főzni a barátjára.
2017. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
51%

Mindkét félnek van valamiben igaza.

Attól, hogy te szereted a hideget, neki még jól esne a meleg étel - és valljuk be, egészségesebb az, amit te készítesz, és tudod, hogy mikből, mint az, amit megrendelsz. Mindezt úgy mondom, hogy amúgy imádom az éttermi kosztot. :"D


Az viszont, hogy panaszkodik az anyjának...

Semmi köze hozzá, és ha köztetek van valami gond, ne anyuka intézze. Ezért haragudnék.


21/L

2017. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!