Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos lehet a felháborodásom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos lehet a felháborodásom? Hogy reagáljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyszer már írtam ide ki hasonló kérdést, akkor le lettem szólva, hogy nem jogos a dolog. Annyi volt, hogy a párommal az egyik héten csak egyszer tudtunk találkozni, ezért péntek reggel ki akart kísérni a pályaudvarra mikor utaztam haza (mindketten egyetemisták vagyunk, de én hétvégre lemegyek vidékre a szüleimhez). Akkor azt mondtam neki ne, úgyhogy nem is jött, ami nekem rosszul esett, mert nem gondolt rá magától arra, hogy el kéne kísérnie. Jó gondoltam magamnak, nem játszadozom többet és őszinte leszek.

A héten megint csak egyszer találkoztunk (akkor is moziba mentünk, te hát beszélgetés nulla), ugyanis a tegnap esti találkánk elmaradt. Megkérdezte reggel átjöjjön e mielőtt megyek, reggelizhetnénk. Mondtam neki, hogy rendben. Írt is reggel és aztán azóta semmi én meg már lassan indulok. Gondolom visszaaludt. Eléggé, sőt rettentően rosszul esik, azt sem tudom mit és hogy reagáljak erre ha felkel. Veszekedni nem akarok, de ezek alapján aztán mondhatom hogy nem érzem magam fontosnak, mert ha még alig is bír felkelni állít utána ébresztőt, de ő úgy látszik nem tette meg. Nem akarok dühből reagálni, úgyhogy lehet ma már nem is beszélek vele inkább. Mi lenne a helyes? Jogos lenne a kiakadásom?

21/L 21/F



2017. ápr. 21. 09:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nohát.... beszélj vele, ez nem mehet így tovább
2017. ápr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már egyszer volt erről szó, amikor azért nem tudtunk találkozni csak heti egyszer mert ő az egész délelőttöket végigaludta ezért a délutánja nem volt elég mindenre. És most megint ez van. Tegnap például az egész délutánt aludta végig, majd este azért mondott le, mert bizonyos családi okai voltak, amikre nem volt ideje napközben, mert aludt. Na most erre mit mondjon az ember vagy hogy beszélje meg?
2017. ápr. 21. 09:18
 3/16 anonim ***** válasza:
Érezted az #1-nél a humort?
2017. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Aztmondtad neki hogy ne menjen, nem ment, erre neked ez nemtetszik.

Ez komoly? :D :D :D

2017. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedve utolsó, a kérdés nem erről szólt.
2017. ápr. 21. 09:26
 6/16 anonim ***** válasza:
Volt már veled olyan, hogy örültél valaminek, ami a párodnak jólesett? Most nagyon nem szexre gondolok!
2017. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, nyílvánvalóan. Mindig probálom az ő érdekeit nézni, hogy neki mi és hogy lenne jó, részéről csak a találkozók számát keveslem, de emiatt is csak ritkán szólok, mert ha neki így jó akkor legyen így, de már azért a heti egyszeri találkozót nagyon ritkának találom, voltam már távkapcsolatban (300 km), de még ott is többet találkoztunk..
2017. ápr. 21. 09:32
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt a problémát NEKED kell megoldani, mi itt " megerősítgethetünk", " leszólhatunk", de attól nem fog ez megoldódni...
2017. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek, heti 1 az kevés, és azt gondolom, hogy ebből fakadnak azok a konfliktusok, amiket felpanaszolsz. Maguk az esetek, amiket leírsz, komolytalanok; csak annak a fényében értelmezhetőek, hogy túl ritkán találkoztok.

Még távoli célzást se teszel a köztetek levő (?) intim kapcsolatra, de értelemszerűen az se lehet gyakoribb, csak ritkább, ami 21 éveseknél szinte ijesztő.

Valami tényleg sántít itt, jól érzed, de nem jól kezeled. Illetve kezelitek. Talán ha tisztábban látnánk, tudnánk tanácsot adni.

2017. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Miért vagy vele együtt? Láthatólag nem egymást keresitek, csak szarjátok a másik idejét.

Szakítsatok, és találjatok olyat, akinek fontosak vagytok.

2017. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!