Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, amit a barátnőm csinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, amit a barátnőm csinál (t), vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt. Előttem 2 hónappal szakított az exével, akivel 2 évig voltak együtt, kint éltek Brazíliában (brazil volt a pasi). Elég sokszor néztem eddig is a barátnőm egyik közösségi oldalát, és mindig láttam, hogy nem szedte le a közös képeiket (ölelkezős, csókolózós, minden fent van) Rosszul esett, de nem tettem szóvá. Pár napja külön vagyunk, én vidéken dolgozom, ma pedig látom, hogy feltett egy képet "i want summer" címmel, háttal van rajta, a tengerben állva, naplemente, és az exével kézenfogva. (Aki odakommentelt alá egy 😍 emojit) Tudom, hogy régi kép, mert láttam már korábban feltéve. Nem tudom, hogy mit kéne neki mondanom erre, mert baromi rosszul esik, de nem akarok kombinálni. De egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből.

Ő esik túlzásba vagy én? Mit tehetek egyáltalán?


2017. ápr. 29. 23:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez szerintem mindenkinek rosszul esne. Szolj neki mindenkepp, ez nem tul normalis dolog..
2017. ápr. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

valószínűleg alázni akar téged.

és ha reagálsz erre,akkor győz.

pontosan tudja,hogy valamilyen szinten gyenge vagy,ezért mert ilyen szinten megalázni vágyó lépsekkel operálni.

mert mutass már még egy olyan balekot,aki szó nélkül tűrte volna,hogy a nője az expasijával csókolózó képét nem veteti le az oldaláról miközben vele van.

szóval mind a ketten gázok vagyok azt kell mondjam.

a csajod a primitív és gonosz játszmája miatt.

te pedig azért mert gyenge vagy és hagytad eljutni erre a szintre,mert valószínűleg nem volt sose megtorlás a pofátlan dolgaiért.

2017. ápr. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Mit tehetsz?

Szakítsd. Már az is gáz, hogy egyáltalán kint hagyta az ilyen jellegű képeit.

Van egy ismerősöm, akinek a kiemelt képei között van egy, amin a volt pasijával van, aztán kicsit lejjebb görgetsz a sima fényképekhez, és ott már az új gyerek látható. Na, ezen én nevetek, de a srác helyében szomorú lennék.


21/L

2017. ápr. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Itt a pasiknak uzenem h egy csaj kb ugyanilyen bejegyzest rakott ki, hogy a pasijanak kint vannak a smarolos kepek, meg h agyatlan pucér pi nákat les és kedveli őket, a nőt meg lesz arja, arra meg azt mondtatok hogy egy dedós bolond szerencsecsomag hogy ilyet is szova tesz. Szegyen az ilyen nezopont.

Egyebkent igen, nem normalis a baratnod, tedd szova neki. Bar en egy ilyennel inkabb nem lennek egyutt, szivja csak a brazil fickojat ha az kell neki.

2017. ápr. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
Vajon mennyi eszed lehet hogy egy ilyen buta lánnyal vagy együtt?
2017. ápr. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Én eleve össze sem jönnék olyan nővel, aki nem tiszta érzelmileg, fizikálisan és virtuálisan sem. Szóval papucs vagy Srác, régen dobbantanod kellett volna már mellőle. Kár, hogy nem mersz férfi lenni és odacsapni az asztalra.
2017. ápr. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

5# Épp ezt akartam írni! Ha csaj hoz fel ilyen témát,egyből leoltják milyen dedós! :)


Kérdező,Te meg állítsd válaszút elé!Vagy leszedi vagy lépsz! Ennyike!

2017. ápr. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem túl bíztató a jövőtökre nézve...nem vesz komolyan téged, ha ilyet tesz.
2017. ápr. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

[link]

Ez csak egy, ami fent van, ezen kívül vagy 40 hasonló van..

2017. ápr. 30. 00:24
 10/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem szeretnék küllem alapján ítélni, de leszűröm neked a képről, hogy ez a csaj érzelmileg és emberileg is buta. Ritkán tévedek, többen kiemelték már ezen képességemet, hogy képről megállapítom, mi a stiklije a másiknak.
2017. ápr. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!