Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a kérdéssel mikor érdemes foglalkozni?

Figyelt kérdés

Szeretnék tanácsot kérni, hogy szerintetek mikor érdemes gyerekvállalásról beszélni egy kapcsolatban?

Kicsit konkrétabban arra gondolok, hogy ki mikor szeretne, mennyit szeretne. Nem szeretnék hazudni, hogy oké, legyen több, amikor tisztában vagyok vele, hogy egyet tudok vállani 100%-ban. Elveszíteni sem akarom, ha ezt már most jelzem, mivel tudom, hogy ő minimum kettőt szeretne. Szinte teljesen biztos, hogy nem gondolom meg magam.

Vélemény?


2016. júl. 28. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Miert csak egy gyereket szeretnel? Anyagi okai vannak, vagy esetleg mas?

A kapcsolat elejen erdemes tisztazni ezeket a fontos kerdeseket, hiszen ha nem egyeznek meg a vagyaitok, akkor nem igazan erdemes kozos jovot tervezgetni es csak egymas idejet veszitek el.

Persze nem kell direktbe rakerdezni az elso randik valamelyikén. Ugyis lesz olyan beszelgetes, ami ugy alakul, hogy erre is kitértek, es kulonosebb rakerdezes, puhatolozas nelkul elmondja mindket fel az allaspontjat, velemenyet.

Mi pl mar az elso honapokban beszeltunk rola, hogy barom gyermeket szeretnenk, persze ez nincs kobe vesve, ki tudja, mit hoz az elet, de ketto azert tuti hogy a minimum mindkettonknek :)

2016. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsanat, *HÁROM, nem barom :DD
2016. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én egyet tudok maximálisan vállalni, többre nincs kapacitásom. Szeretnék mással is foglalkozni, nemcsak a pelusok cserélgetésével.:)

Ilyen egészen egyszerű a válasz. Viszont Ő mondta, hogy többet szeretne...

2016. júl. 28. 11:19
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Csak kivancsisagbol, te a no vagy a ferfi vagy?:)

Egyebkent ez pont egy olyan dolog amit nem lehet raeroltetni az emberre, aki pl ugy all hozza, hogy nem kell neki gyerek, annak inkabb ne is legyen, csak annak, aki szivbol szeretne. Aztan ki tudja, lehet h most azt mondod csak egyet szeretnel, aztan ha megtudod, milyen szulonek lenni, akarsz még 5 gyereket :D

Na persze ez forditva is igaz, aki akar tobbet, arra se lehet rakenyszeriteni h ne legyen, vagy csak egy, mert ha o tobb gyerekkel lenne boldog, nem foszthatjuk meg ettol az oromtol. Ezert eleg sarkallatos kerdes ez egy kapcsolatban, es jo, ha ebben maximalisan egyertenek a parok.

2016. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Szerintem ha már tervezitek a közös jövőt, akkor szóba lehet hozni. Bár ez is egyénileg eltérő, én az első randin közöltem a férjemmel, hogy nem akarok gyereket, mert nekem a karrierem fontosabb, plusz nem is szeretem a gyerekeket. Később persze ez többször téma volt, mielőtt összeházasodtunk, ő mondta, hogy mindig is nagycsaládról álmodott, de szeret és elfogad így. Aztán mégis lett egy gyerekem. Igaz, nem terveztem, pláne nem így, ahogy jött, de most már ez van. Az élet úgyis alakítja.
2016. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak abba ne gondolsz bele, hogy egy gyerekekkel sokkal többet kell foglalkoznod ha nincs testvére. Egy idő után el vannak együtt, ha viszont egyke akkor többet fog rajtad lógni.
2016. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 30 évesen is biztos voltam, hogy egyet se akarok.

Most négy van :D

De nem bánnám, ha lenne megint.

A macerát tekintve, amit a gyerek okoz, 1 a határ, ha már van, akkor bizony kakis pellus... az meg már nem olyan nagy változás hogy 3 évig, vagy ötig.

2016. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hú, akkor jol megvaltozott a gondolkodasod :D

Hogyhogy igy alakult mégis, megkerdezhetem?:)

2016. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.

Köszönöm Nektek a véleményeteket.:)

2016. júl. 28. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!