Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar a parotok narancsbore? A baratnom most kezdett el narancsboros lenni eddig teljesen feszes volt es kezd nagyon nyomasztani

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 12:16
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
89%
Barátnőd helyébe macskát tartanék helyedben.
2017. máj. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
95%

Helyetted..

Persze, a pasi kopaszon, sorhassal az igazi. Tudod mit, rugd ki, ha jót akarsz neki.

2017. máj. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
89%
Pedig genetika kérdése is ha hiszitek ha nem! Nekem 15 éves koromtól van narancsbőröm pedig ovis korom óta sportolok és vékony vagyok. Kentem mindennel már akkoriban is és semmi nem segített. 20 elmúltam mikor elkezdtem még keményebben edzeni kifejezetten fenékre és combra, teljesen odafigyelni a kajára de a narancsbőrnek esze ágában nem volt elmúlni. Szóval ennyit erről. De a pasik sosem szólták meg, egy szerelmem sem volt akit ez nyomasztott volna. Ha a kérdező nem troll akkor az értékrendje van eltorzulva, ha ilyentől rosszul érzi magát. Egy kapcsolatban ez egyáltalán nem fontos, vagy ha igen akkor ott baj van az illető fejében.
2017. máj. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó, hogy én grapefruitnak születtem! És nem nyomaszt.
2017. máj. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
81%
én egy szekrény vagyok
2017. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
86%
fiókos
2017. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon is genetika. Feleségem elmúlt 50 sosem sportolt, nem diétázott, de olyan szerencsés (vagy inkább én) hogy mindenki max 40-re saccolja a korát. Hátulról meg 30-nak nézik. Nagyfiunkról hitték már hogy a pasija :)

Naszóval a lényeg; bőre feszes bársony, és kb. az utolsó pár évben lett egy ici-picit a fenekén narancsos. Striája sem volt.

Réges-régen pedig volt olyan 20 éves barátnőm, aki vékony volt, versenysportolt, de striás-narancsbőrös volt.

2017. máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
41%
Keress egy fittness ladyt az való hozzàd ha zavar a narancsbőrös tyúk!:D
2017. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted, nem zavar.

Ha zavar, akkor nem a narancsbőr zavar.

2017. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

",nagylányom 19-éves és a combja durván narancsbőrös...

-eszes és angyalarcú kislány."


A kislány fogalom kb. 11-12 éves korig tart. 19 évesen már nagykorú nő. Pont.

2019. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!