Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar a parotok narancsbore? A baratnom most kezdett el narancsboros lenni eddig teljesen feszes volt es kezd nagyon nyomasztani

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 12:16
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
18%
Az amúgy még mindig hazugság, hogy nem lehet rajta változtatni. :D Persze, genetika, teljesen oké, hogy egy 19 éves lány durván narancsbőrös...
2017. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, leginkább az étkezésen múlik minden!


Olvassátok el pluszba ezt a cikket, hasznos lesz!

[link]


5-ös voltam

2017. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
75%

Az en baratnom is nagyon szep vekony volt mikor osszejottunk es ket es fel ev alatt o is hizott picit es narancsboros lett a popsija. Engem igazabol egyaltalan nem zavar, nekem igy is o a leggyonyorubb. Nekem tetszik igy is ugyan olyan izgato :) A te baratnod sem marad orokke fiatal azt ugye tudod?Sem feszes, foleg ha majd terhes lesz.

Egyedul az zavar hogy mostanaban mar nem jar sportolni mert "tul elfoglalt", de igazabol vizualisan nincs gond vele.

2017. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
12%

Amíg próbál küzdeni ellene, addig nem. Sőt, segíteném is.

De ha eleve nemtörődöm módon áll hozzá - neadisten még be is szól, ha szóvá teszem -, akkor biza mehet amerre lát.

2017. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
67%
Még izgató is egy kicsi popsin, combon.
2017. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
89%

Blehh, ilyenkor kezdek el vegleg kiabrandulni a ferfiakbol.

"Mehet amerre lat, ha nem tesz erte", hmm es a striaval mi van?!

2017. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
19%

Azt én sem tartom helyesnek, ha egy kis narancsbőr miatt egyből lelép egy "férfi", de az is undorító, ahogy tépitek a szátokat, hogy minden csak genetika, nem lehet befolyásolni, és persze a férfiak minden fogadjanak el, ha csökken a vonzalom, akkor rögtön szemét disznó. Pedig ti hanyagoljátok el magatokat. Miért az ördögtől való dolog tenni magatokért? Egészségesen étkezni, sportolni. És nem, a terhességtől sem kötelező elhízni, szétlöttyedni, érdekes, azoknak a nőknek nem teszi tönkre az alakját, akik egészségtudatosan étkeznek, sportolnak, és ilyen életmódjuk volt a tehetbeesés előtt persze. Ugyanolyan csinosak maradnak.

De persze ezt hirdetni szemétség és a nők elnyomása. :D Hogyne.

2017. ápr. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
0%
Mi legyen kérlek?
2017. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes, az teljesen oké, ha a férfi szülés nélkül is szép kis sörhasat növeszt, merthogy "az aputest is szexi", de azért a nő három gyerek után is nézzen úgy ki, mint 20 évesen... aha
2017. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
0%
Kend be lóbalzsammal.
2017. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!