Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar a parotok narancsbore? A baratnom most kezdett el narancsboros lenni eddig teljesen feszes volt es kezd nagyon nyomasztani

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 12:16
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
0%

# 19


Ilyet az égvilágon senki nem állított.

2017. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
96%

És a pasik ijesztegetnek, hogy egyedül maradnak a nők... hát inkább egyedül és nyugalomban, mint állandó stresszben, hogy ma miben nem vagyok tökéletes.


Megyek cicust venni.

2017. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
95%

26 éves vagyok, tinikorom óta van narancsbőröm, pedig mindig vékony voltam és sokat mozogtam, most is heti 3x futok, és emellett alkalomadtán teniszezek vagy kondiba járok. Az étkezésemmel sincs nagyobb probléma, persze nem kizárólag csirkén és zöldségeken élek, és megeszem az étcsokit is, de egyáltalán nem fogyasztok pl gyorskaját, üdítőket vagy fehér lisztes cuccokat, nem tartok itthon kristálycukrot se. Szóval igen, nálam genetika, anyukámnak is van, nagyszüleimnek is volt. Sőt, mondok jobbat, striáim is vannak a fenekemen, és a combom seprűvénás, ami megint csak van anyukámnak is.

Ez van, nem mindenen lehet változtatni. Ha annyira zavar, lépj le, csak szívességet teszel neki. Abban van egyedül igazad, hogy ha eddig nem volt neki, akkor ő kevésbé hajlamos rá, és könnyebben tehetne ellene, így megkérhetnéd, hogy amin változtatott mostanában, azt ne tartsa meg, de azért lássuk be, ha ez téged ennyire zavar, akkor legfőképpen a te fejeddel van a baj.

2017. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
97%

En egeszsegesen etkeztem, sportoltam 2 felet (kondi, futas) iszonyat jó alakom van a mai napig tole, pedig megvaltozott az egeszsegi allapotom es nem eroltethetem magam, igy ovatosan tornazok neha napjan mikor eszembe jut. Es megsugom AKKOR IS VOLT NARANCSBŐRÖM. Most is van, meg striám is vam az oldalamon, meg kicsit a fenekemen. Es kepzeld a parombak tetszem en is, sot iden el is vesz. Na latod ilyen kulonbsegek vannak kisfiuk es ferfiak kozott :)

Ő gyanta elott a szoros labamat is szereti, es megsimogatja.. :)

Orulok hogy egy ilyen ferfit kaptam, nem egy isten verését aki elhagyna egy kis narancsbőrért.

2017. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
57%
Utolso vagyok, telefonrol irok, ezert van tele hibaval
2017. máj. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
94%
Az én páromat nem zavarja.
2017. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
0%

#22


Szerinted erről szólt a kérdés?

Vagy akár a válaszok?

2017. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy sok hölgy haragját kivívom, de igazad van a kérdés egyébként férfitásaimhoz szólt. Viszont úgy látom,mindenki inkább defenzív csendben maradt :D
2017. máj. 1. 16:11
 29/41 anonim ***** válasza:
95%

#24 vagyok.

Nem tudom miért pontoztatok le ennyire, tény hogy nem undorodik tőlem enyhe narancsbőrtől meg striáktól sem. Fiúk ez ne fájjon nektek. Ti sem maradtok ilyenek, jól mondta az egyik válaszoló, mi 3 gyerek után legyünk tinikori formában, a férfiak pedig apatestűen az igaziak.. :)

2017. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom te meg olyan izmos vagy,szteroidok nélkül,hogy Cristiano Ronaldo hozzád képest vézna :DDDD

Mert akkor még jogosan várnád el,amúgy meg paszd meg magad.Ha ismerném a barátnődet,biztos elküldeném neki ezt a kérdést,hogy lássa,ki is az ő pasija. Egyébként meg ha genetikailag ilyen,mint pl. Serena Williams,aki még sport mellett is narancsbőrös,arra vannak krémek,amik enyhíteneka helyzeten.

2017. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!