Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal szeretjük egymást....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócska1 kérdése:

Párommal szeretjük egymást. Egy ideje szinte semmi intimitás nincs köztünk néhány ölelésen, csókon kívül. Nőtársaim, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
14 éves házasok leszünk jövőre.

2016. okt. 28. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

BESZÉLJ a pároddal! Mégis szerinted mit tehetnél még úgy őszintén?


Beszéljétek át, hogy akartok-e újítani vagy miért alakult így a helyzet!


KOMMUNIKÁCIÓ csodákra képes. :)

2016. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
félek
2016. okt. 28. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

mitől, úgy őszintén? :D


ti milyen házasságban éltek? az őszinte és nyílt kommunikáció bármiről az nálatok tabu-téma, vagy mi?


akkor mi a házasságotok egyik alapja, ha nem az egyenes kommunikáció? hogyan tudjátok megoldani a problémáitokat?

2016. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

De most komolyan?!?

Ha félsz megbeszélni akkor (minek háasodtatok össze) váljatok el...

2016. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi,megoldom
2016. okt. 28. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

Mi 3 eve vsgyunk elettarsak es nincs szex,ha en nem eroszakoskodok. Most kijelentette,h elmegy fiubulira es en ne menjek.

Igy inkabb keresek egy uj baratot es ha talalok,kirugom.


Neked se tudok jobbat tanacsolni.

N

2016. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

#6


És miért nincs? Ennek is biztosan meg van az oka. Beszéltetek erről?

2016. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
en is igy vagyok a parommal,csak en 4 eve.mondja hogy szeret meg ilyenek.meg hozzam bujik.havonta talan azert egyszer egyutt vagyunk ugy.en mar tobbszor felhoztam neki a temat hogy miert nem csinaljuk gyakrabban mert engem ez zavar,azzal jott hogy faradt,meg hogy ugyis egyutt elunk ugyhogy raerunk.eleg hulye valasz volt tudom.azota is tobbszor mondtam neki hogy zavar ez a helyzet,de mai napig nem valtoztat.azota se erzem jobban magam,de legalabb megprobaltam megbeszelni.
2016. okt. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lillo994 válasza:
Sziasztok. Azzal próbálkoztatok már,hogy ti kezdeményezzetek. Nálunk még ha fáradt is,csodákra képes egy szexi harisnya vagy fehérnemű,egy kis felizgatás csókokkal a kedves érzékeny pontjain...ilyesmi.
2016. okt. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!