Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kaptam májuskosarat. Nagyon rosszul esik. Elmondhatom a páromnak?

Figyelt kérdés

Vele van az első igazán komoly kapcsolatom, lassan egy éve együtt vagyunk, még soha nem kaptam senkitől május elsején semmit. Ha esetleg spórolni akar, akkor egy pár szalaggal feldíszített májusfának is nagyon örültem volna. Nem szóltam ma neki semmit, de olyan szomorú lettem. Ha most nem foglalkozik ezzel, akkor később sem fogok soha kapni :( Biztos ismeri is ezt a hagyományt, mert a legjobb barátja májuskosarat adott a barátnőjének. Elmondjam neki, hogy rosszul esett? Vagy kár ilyenen fennakadni és csak én reagálom túl?

(még csak szóban sem mondott semmit)



2017. máj. 1. 17:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
25%

Halj mar meg a kosarader 😂

Vicc

2017. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
90%
Te adtál neki valamit? Nem? Akkor ne követelőzz.
2017. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Te ugyanaz vagy, aki hisztizett, mert nem locsolta meg a pasija húsvétkor?
2017. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
:D
2017. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg van aki komolyan veszi ezeket a népi hülyeségeket?
2017. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%

Akkor májuskosár helyett maradt a kosár..

Ne aggódj lesznek még nagyobb gondjaid is az életben...nem kívánom, de ez van.

2017. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
Így akarjon az embert barátnőt. Ez vicckosár.
2017. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
"(még csak szóban sem mondott semmit)". - Mit mondott volna? Boldog munkaünnepét, kicsi sztahanovista bogárkám! Most pedig itt az ásó! Hagyom, hogy megünnepeld méltóan ezt a napot.
2017. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
92%

Inkább szájkosár. :D

Sajnos azt kell mondjam, hogy a kapcsolatotok kifulladt, menthetetlen. Csillagokba szökő igényeidnek nem tud megfelelni a földi népség egyetlen hímje sem, így ha nem akarsz magadnak több szenvedést, akkor most szakíts meg velük minden kapcsolatot.

Komolyra fordítva a szót: vicc vagy. :D

2017. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ÚGY sem kaptam májusfát, hogy konkrétan megmondtam szeretnék egyet. Ez van. :D Amúgy mi az a májuskosár? Nincs kedvem rákeresni. :(
2017. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!