Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kaptam májuskosarat. Nagyon rosszul esik. Elmondhatom a páromnak?

Figyelt kérdés

Vele van az első igazán komoly kapcsolatom, lassan egy éve együtt vagyunk, még soha nem kaptam senkitől május elsején semmit. Ha esetleg spórolni akar, akkor egy pár szalaggal feldíszített májusfának is nagyon örültem volna. Nem szóltam ma neki semmit, de olyan szomorú lettem. Ha most nem foglalkozik ezzel, akkor később sem fogok soha kapni :( Biztos ismeri is ezt a hagyományt, mert a legjobb barátja májuskosarat adott a barátnőjének. Elmondjam neki, hogy rosszul esett? Vagy kár ilyenen fennakadni és csak én reagálom túl?

(még csak szóban sem mondott semmit)



2017. máj. 1. 17:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Inkább ne mondd el neki, hogy ilyen kis jelentéktelennek sem nevezhető hülyeségen problémázol. Ez a 21. század, már nem szokás a hagyományok követése, sőt ismerete sem.

Jobban el vagy tévedve, mint Pongrácz István....

2017. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

en nem tudtam hogy van ilyen hogy május kosár.

meglepődtem volna ha a vőlegényem ilyet adna, pedig mi is vidékiek vagyunk :D

amúgy tedd szóvá ha zavar, mondhatod hogy milyen szép kosarat kapott a barátnőd, jó lett volna neked is egy ilyen. ebben nincs semmi megalázó.

2017. máj. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű most mi lesz??! Dobd ki de azonnal!!
2017. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés volt már.
2017. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
32%
Fontos dolog is ez. Facebook is ezzel volt tele tegnap, így a kosár úgy a kosár. Mi a tököm értelme van? Semmi. Ennél már csak a májusfa rosszabb, mert ott még egy facsemete is áldozatul esik a fölösleges rongyrázásnak. Nem attól szeret valaki hogy egy teleaggatott fát odarak az ablakod elé amit aztán a tűzre dobtok. Inkább dugjatok egyet, hasznosabb lesz. Ja, és amúgy mit kellett volna mondania május elsején (ha csak nem születésnapod vagy névnapod volt)? A munka ünnepe volt, nem Valentin nap meg karácsony.
2017. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok együttérezni a kérdezővel, még az emlegetett Valentin napot is simán elfelejtem, sőt jobb nekem, ha meg sem ünnepeljük.

Ettől függetlenül nem mondanám, hogy idióta, neki ez fontos, bizonyára másképp szocializálódott, mint mi. Beszélje meg a párjával a dolgot, és kész.

2017. máj. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!