Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Ti mit csinálnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit csinálnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Tegnap este nagyon csúnyán összevesztünk a párommal, (nem ez az első eset, de ez volt talán az egyik legdurvább) és sajnos odáig fajult a dolog, hogy lökdösődni kezdtünk, és miután az ajtóban meglökött elestem. Valószínűleg az ajtóban is megüthettem magam, a lényeg, hogy a bal karomon van egy kicsit enyhébb lila folt, ami egy kicsit felvan dagadva. A jobb kezemen a mutatóujjamon is keletkezett egy kisebb seb, de ami a legdurvább az a két térdem. A jobb térdemen van egy horzsolás, a bal pedig tiszta lila. Azóta persze megbeszéltük a problémákat, bár így is nagyon haragszik rám. Azt nem tudja hogy mi történt velem.

Igazából az rossz, hogy már nem csak lelkileg, de lassan már testileg is bánt. Szeretem, de ez már kicsit sok lett.

Ti mit csinálnátok ilyen esetben?


2017. máj. 1. 19:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#9 de rondák azok a körmök :D
2017. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Elhagynam.Ez csak a kezdet valoszinuleg.
2017. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért ez már Mónika show kategória....áruld már el, igényes, normális kultúr emberek mitől jutnak el oda, hogy lökdösődjenek egy párkapcsolatban? Lassan negyven leszek, elváltam, gyerekem van, most egy szex kapcsolatban vagyok, elég sokat tapasztaltam az élet különböző szegmenseiből....de soha nem ordítoztam, lökdösődtem senkivel. Pláne párommal. A válást is letudtuk kultúrember módjára, megbeszéléssel. Én nem értem azokat akik tettlegességig folyamodnak, mégis milyen megoldást remélnek ettől?


A vita kezdetéről nem írsz semmit, de ha jól sejtem te vagy az a pszichopata kiscsaj akik órákig kopogott a pasija ajtaján aki azt hazudta hogy nincs otthon....igazam van?

2017. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13. A testi erőszak számomra sem jelent semmi megoldást, én kifejezetten utálom.

Mónika show kategóriába semmiképp nem mondanám, mert az ilyen műsorok szerintem csak rossz hatással voltak az emberekre, semmi értelmét nem látom annak, hogy adáson belül szidják-verik egymást.


Nem vagyok pszichopata kiscsaj, és én nem kopogtam a pasim ajtaján, felesleges lett volna, mert van lakáskulcsom.

Amúgy sem rendezek sehol jelenetet.

Ha a vitáról szeretnél tudni valamit, akkor írj nekem egy üzenetet, és ott megírom.

2017. máj. 2. 10:10
 15/15 anonim ***** válasza:
54%
Nagyjából 2 választásod van. 1.látleletet vetetsz és feljelented a latort. Ez bizony bántalmazás. 2.elfelejted és soha többé nem találkozol és nem beszélsz vele.
2017. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!