Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan győzzem le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelt kérdés
A barátom szeretne egy Rottweiler kutyust. Volt már 2 kutyája, Labrador, aztán egy Amerika Akita, nagyon jól nevelt kutyák voltak, bár én csak az Akitát ismertem,már akkor is öreg volt. Na most Minden vágya a Roti, de én rettegek tőlük, úgy érzem bármikor megtámadhat, kiszámíthatatlannak tartom. Ezt elmondtam a barátomnak, és megértett,de nagyon szomorú. Mindig rotis képeket néz googlen stb. Nem akarom, hogy szomorú legyen, hogyan bízhatnék abban a kutyusban? Hogyan győzzem le a félelmem? Szeretném ha a barátomnak teljesülne a kívánsága. :( 22/L

2017. máj. 1. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Öltözz be neki Rottweilernek esténként,és mindketten jól jártok ;)
2017. máj. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha ha ha !
2017. máj. 1. 23:51
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Vegyél neki egy plüsskutyust! :)


Én is félek a kutyáktól,így kutyás pasi kilőve!

2017. máj. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

sehogy.

ez egy komoly félelem, nekem is megvan gyerekkorom óta, még pszichológushoz is elvittek, de nem használt.

allergiás is vagyok a kutyaszőrre, macska- és nyúlszőrre köhögési rohamom lesz tőle.


amúgy minden állattól félek.


szerintem egyáltalán ne legyen lelkifurdalásod, ez egy komoly, orvosi értelemben vett érintettség.


durva stresszt élhetnél át, ha mégis lenne kutyátok, ami folyamatos szorongással,vérnyomás-emelkedéssel, és minden ilyesmivel járna együtt.


inkább a pasid gondolkozzon el magán!!!



most ki a fontosabb: egy 4 lábú dög, vagy a barátnője egészsége??

2017. máj. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%

#4 "Ezt elmondtam a barátomnak, és megértett,de nagyon szomorú"


Ezt olvasd el még egyszer. Nem erőlteti a barátja, csak letört.


Az, hogy minden állattól félsz nem egészséges. Nem eteted a verebeket, hanem rohansz tőlük.


Amúgy meg a a Rottweiler is lehet jól nevelt ugyanúgy, mint másfajta kutya!

2017. máj. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha minden nap jartok futni s kutyaval egyutt (nem setalni) ,akkor nem lesz semmi baj.

N

2017. máj. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gondolom kiskutyát venne, és ha az elejétől fogva ismer téhedr az a kutya, akkor nem fog bántani. Barátoméknál is a kapcsolatunk alatt lettek kis németjuhász kutyák, jó nagyok most már, de soha nem bántottak meg nem is félek hogy fognak, mivel kiskoruk óta ismernek. Csak pár kutyafajtától félsz vagy az összestől? Vagy csak a nagytestűektől?
2017. máj. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rotitol, kaukázusitól,kuvasztól. Nem az összes nagytestű kutyustól. Mondta amúgy,hogy akkor más kutyafajtát választ,mert nem akarja, hogy rettegésben éljek. De én mondtam neki, hogy még gondolkoznék a roti dolgon egy kicsit. :)
2017. máj. 2. 08:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem a legbizalomgerjesztobbek a rotik, ez teny, de kiskutyakent kerulne hozzatok es csak azon mulna, hogy te hogy allsz hozza. Ne felj tole, mert azt megerzi a kiskutya is es egybol megvaltozik majd a hozzaallasa.
2017. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Rotim van és egy tizen éves gyerek szokott velünk jönni sétálni mer retteg a kutyáktól főleg ettől a ,,szörnyen agresszív és kiszámíthatatlan,, fajtától. Néhány séta után már egyáltalán nem félt tőle és bátrabb kutyák közelébe. Mindegy hogy milyen fajtát vesztek ha nem tudjátok hogy hogyan kell egy kutyával bánni az öleb is beléd fog harapni. Egyáltalán nem kell a rotitól félni csak ijesztő a kinézete és kamaszkorába kajla mint minden kutya. Szerintem ha egy kölyköt vesztek és veletek él nem fogsz félni vagy ha menhelyről hozzátok és örökbe fogadás előtt többször meglátogatod meg fogod szokni. :)
2017. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!