Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan győzzem le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelt kérdés
A barátom szeretne egy Rottweiler kutyust. Volt már 2 kutyája, Labrador, aztán egy Amerika Akita, nagyon jól nevelt kutyák voltak, bár én csak az Akitát ismertem,már akkor is öreg volt. Na most Minden vágya a Roti, de én rettegek tőlük, úgy érzem bármikor megtámadhat, kiszámíthatatlannak tartom. Ezt elmondtam a barátomnak, és megértett,de nagyon szomorú. Mindig rotis képeket néz googlen stb. Nem akarom, hogy szomorú legyen, hogyan bízhatnék abban a kutyusban? Hogyan győzzem le a félelmem? Szeretném ha a barátomnak teljesülne a kívánsága. :( 22/L

2017. máj. 1. 23:41
1 2
 11/11 pptomi válasza:
Ha az Akitát meg tudta nevelni (eléggé önfejű fajta, nem könnyű nevelni), akkor a Rotival sem fog kudarcot vallani. Ha kölyökként kerül hozzátok, akkor nem lesz semmi probléma, neked pedig jó lenne terápiás kutyának, leküzdeni a tőle való félelmedet. Csak sokat legyél vele, főleg a kezdeti időszakban, amíg kialakul a kötődés és a szocializáltsága. Valószínűleg még meg is fogod szeretni:)
2017. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!