Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve együtt vagyunk,elmentek munkahelyi sörözésre és amikor visszajött hallottam,hogy felhívta az egyik női munkatársát és olyanokat beszéltek,hogy majd küldenek egymásnak képeket meg a lány azt mondja a barátomnak h rosszul ismerte meg, a barátom kérdezgeti,hogy átöltözött e már meg h fogat mosott e, megbeszélték h másnap a barátom felhívja h el ne aludjon meg hát szexuális célzásokat tesznek egymásnak;pedig kimutatja a barátom h szeret,de most nem tudom hogy mit csináljak,együtt dolgoznak,de mondogatja h nincs köztük semmi meg h nm lesz meg szeret meg stb,te mit tennél a helyemben?
2017. máj. 2. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Én ezért utálom azt, hogy az embernek másik nemből ismerősei legyenek. Úgy is én leszek lepontozva, de ettől függetlenül az, hogy állandóan a másik nemből haverkodunk, úgy is 90%-ba azt eredményezi, hogy megcsaljuk a másikat.

Nők házas férfiakkal szexelnek, mert hülye kis ringyók.

Sokkal nagyobb a veszélye annak, ha ellenkező nemű barátaink vannak egy kapcsolat mellett, hogy félrelépünk, megcsaljuk a másikat, vagy ha nem is csaljuk meg, érzéseket kezdünk mások iránt érezni.

2017. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Legalább nem mögötted beszéli le a félrelépéseit. Hát nem nagyszerű? Micsoda tartás és jellem, a gerincesség mintapéldánya.


Komolyan, vannak dolgok az életben, amivel nem viccelünk, mert ez így igazán bántó és bunkóparaszt mentalitás. Ha nem viccnek gondolta akkor meg miről beszélünk?

2017. máj. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nők házas férfiakkal szexelnek, mert hülye kis ringyók."

Mert a házas férfiak nyilvánvalóan nem hibásak az ilyenben ugye, mivel ezt egyedül csakis ők generálják? Ehhez a szűk látókörű világ nézethez csak gratulálni tudok!


Én a helyedben leültetném a páromat és megpróbálnám vele ezt megbeszélni, hogy tisztába tegyétek a dolgokat, szerintem azzal nincsen gond ha valakinek a másik nemből van barátja az már nagyobb gond, hogy ilyen dolgokról kérdez meg beszél a lánnyal.

2017. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én egy jól szabályozott nyitott kapcsolatot ajánlanék fel a helyedben, de szerintem a te nézeteid között ez nem szerepel 😃


Szóval ha monogámiánál kell maradnunk, akkor egyértelműen a szakítást ajánlanám fel neki. Nagyon nem illetek így össze. Egy jól működő párkapcsolatban nincsen helye a bizalmat romboló dolgoknak, hazugságnak csalásnak stb...

2017. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!