Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek van értelme? Mi a véleményetek? Te mit tennél?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akivel évekig voltunk csak barátok,azért nem jártam vele előbb,mert éretlennek tartottam és komolytalannak,de sokat változott és egyre jobban erőltette a dolgot,így járni kezdtünk. De már elejétől fogva éreztem,hogy nem szerlmes belém,pedig előtte azt hittem,hogy az mert annyira akarta a dolgot és célozgatott is rá. Azt nem mondom,hogy fülig szerlmes lettem,de azért éreztem iránta kicsit többet. Ő viszont 2 hónap után azt mondta,hogy nem tudja,hogy akar e velem lenni,meg amúgyis eléggé kerül és nagyon furcsa,azt mondja,hogy én megváltoztam mióta együtt vagyunk,nem érzi magát oylan jól így velem. Gondolkozni akar. Kicsit sírtam mikor ezeket elmondta,és nagyon fáj,hogy én nagy reményekkel álltam a dologhoz meg azt hittem,hogy azért akar velem együtt lenni,mert ő is komolyan gondolja. Nem tudom mi legyen ezekután,ha még azt is mondja,hogy folytatni akarja,hogy akarok e így lenni vele? Valakinek van tapasztalata ilyenről?
2017. febr. 9. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én biztos hagynám, annyi férfi van a világon, randizgass inkább.


N.

2017. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kellettél neki addig, amíg neked ő nem. Most neked kell ő, így ezért te nem kellesz neki.

Sajnos ez manapság gyakori az embereknél.

Ne foglalkozz vele, ne keresd stb... majd amikor meg vissza akar menni hozzád, akkor mond neki, hogy el se kellett volna menni, pápá

2017. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szakítottunk,elmondta,hogy nem szeret és ne legyünk együtt. Barátok maradunk ,mert tényleg nagyon jóban voltunk előtte. Fájdalmas,leginkább azért,mert azt érzem,hogy valami nem jó bennem ,hogy egyedül fogok meghalni és hasonló fájdalmas dolgok.
2017. febr. 10. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!