Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti mit éreztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti mit éreztetek volna és, mit mondanátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Mész a városban a barátnőddel és egyszer csak megáll előttetek egy férfi aki köszön a párodnak és szinte azonnal lép felé és átöleli, amit a barátnőd tétovázva viszonoz, kicsit zavarban is van, de azért mosolyog. A srác adott neki 2 puszit, megsimogatta a hátát, megdícsérte,hogy milyen jól nézki az új haja és "jajj dejó", hogy találkoztak. Utána a pasas feléd fordul kezet akar veled fogni és megkérdezi tőletek, hogy hova mentek, merre tartatok van e programotok, mert ha nincsen akkor " elrabolná" a barátnődet. Megszeretné egy hívni egy kávéra és kicsit mesélnének egymásnak.


A barátnőd nemet mondott, mert együtt voltatok és nem is annyira akart a fiúval maradni.


Az első kérdésem az lenne,hogy ti mit reagáltatok volna?


Mit mondtatok volna?

Zavart volna titeket a srác nyomulása..?


Amúgy a férfi egy régi oszt.társ akivel nagy ritkán beszél a barátnőd még facebookon. De ennyi!


2017. máj. 2. 11:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem elég vadbarom kinézetem van ahhoz, hogy ne nagyon merjen ilyet senki megjátszani a párommal, de nem is állnám meg szó nélkül, minimum megkérdezném, hogy te ki vagy, barátom, és miért taperolod a barátnőmet?
2017. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha esetleg újra összefuttok és tolakodna, nyugodtan illedelmesen meg lehet kérni, hogy ne tegye, mert zaarba hozza a lányt és neked is kellemetlen. Lehet észre sem veszi magán, hogy ő ilyen tolakodós fajta.

Nekem is már volt dolgom emberekkel, hogy ok nélkül hozzámértek, amikor beszélgettek velem, és az nekem már túl bizalmas volt. Szóltam és elnézést is kértek és nem is voltak tisztában, hogy ez tolakodó lehet.

2017. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó volt a szitu. Barátnődnek kell kezelnie őt, hoszen az ő ismerőse. Ennyi.
2017. máj. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az "elrablás" zavart volna, de mivel nem történt meg, így még az sem. Bár...alapból kicsit érdekes, hogy ketten vagyunk, és el akarja hívni kettesben a barátnőm? Szóval ez furcsa. Különösebben más nem lett volna, nem rendeznék féltékenységi jelenetet. Úgy, hogy utólag megmagyarázta, úgy főleg nem.
2017. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Azt hittem, exe :D


Így, hogy osztálytárs, szarnék rá, mert megbízom a barátnőmben.

2017. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hàt sztem a srác gondolt bele többet a dologba de a bnőd meg nem csak beszélgetês semmi több!Eleve onnan gondolom hogy ráakart hajtani a bnődre hogy annak ellenére hivta volna el a bnődet hogy tudott kettőtökröl illett volna csak egy cseppet téged is meghivnia !
2017. máj. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!