Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szerint én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerint én nem tetszhetek egy nőnek sem, ha mégis akkor biztos hivatásos vagy ki akarna használni. Miért mond ilyeneket nekem?

Figyelt kérdés

Mindig elmondok neki mindent. Nem titkolózok, minek. Abból csak baj lesz meg pletyka.

Tegnap munka után álltam a kocsim mellett, odajött hozzám egy elég jó csaj, elkezdett beszélgetni velem, nagyon nyomult. Olyanokat mondott pár perc után hogy helyes vagyok meg aranyos! Azért kezdtem el beszélgetni vele, mert elég rossz az arcmemóriám és azt hittem egy munkatárs az irodaházból akire nem emlékszem. Látta a beszélgetést több munkatárs is. Helyes csaj volt, kedves de mondtam neki hogy barátnőm van, el is ment. Nem adtam meg neki semmi elérhetőséget.


Hazaérve elmeséltem viccesen a helyzetet a barátnőmnek, inkább én mondjam minthogy más és titkolózónak tűnjek. Barátnőm reakciója annyi volt, hogy szerinte biztos hivatásos lehetett és így akart pénzt keresni. Mást ő nem lát, szerinte elképzelhetetlen hogy amúgy bárki odajönne hozzám. Barátnője másnap mesélte neki milyen jó csaj volt, erre utána hozzátette hogy biztosan fizetős prosti lehetett mert nincs olyan hogy engem leszólítana bárki, nem még egy bombázó! Aztán lesajnálóan megveregette a vállam "de ha azt akarod hinni hogy fel akart szedni, akkor mondjuk hogy úgy volt, legyen neked is egy jó pillanatod az életben"

Egyáltalán nem dicskedve meséltem a dolgot, nem arra ment ki hogy én bejövök másnak, csak tudom milyen barátnői vannak a cégemnél. Miért van ilyen véleménnyel rólam a barátnőm? Miért van akkor velem?


2017. máj. 3. 13:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus esete annak, hogy hogyan legyünk " bután" féltékenyek...
2017. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
A történet elég hihetetlen, ha nem kamu, akkor a csajnak hátsó szándéka volt. Senki nem szolit le idegen pasit ilyen helyzetben és így, csak prosti vagy rossz szándéku, aki látja rajtad, hogy az onbizalomhianyod ki lehet használni.
2017. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Na mégegyszer. Az autóm a bejárat előtt szokott állni ha van ott hely. Munka után volt vártam egy haverom, addig elszívtam egy cigit. A csaj valóban ott dolgozik valamelyik irodában. Lehet hogy beszéltünk, köszöntünk, nem mondta. Szóval elképzelhető hogy nem a semmiből jött oda hozzám!

Egy szóval nem mondtam hogy ronda vagyok! Jó pasinak mondanak, a barátnőm is jó csaj (mondjuk felszedett 10-15 kilót, de így is szeretem)


Valószínű hogy "csak nekem kellesz, másról ne is álmodj" dolog miatt csinálta vagy mert féltékeny. De nálam ez nem jó megoldás, úgy látszik nem ismer eléggé. Ha sokáig etet vele, hogy rosszul nézek ki stb azzal azt éri el, hogy le akarom majd tesztelni tényleg úgy van-e. Mivel párkapcsolafban vagyok nem szoktam figyelni a visszajelzéseket, de minden pasinak jólesik az ilyesmi ha mondja ha nem.

Amúgy nem lenne velem ő sem ha nem lennék neki külsőleg jó és ahogy írtam amikor megismerkedtünk ő is bombanő volt.

2017. máj. 3. 14:26
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Így próbálja lenullázni az önbizalmadat, hogy a végén azt gondold, nála jobbat úgyse találsz.

Undorító dolog, talán csak szimpla féltékenységből csinálja, de nagyon sok bántalmazó kapcsolat kezdődik ilyenekkel.

Menekülj szerintem, amíg teljesen le nem épít.

2017. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
34%
#13 Utólag már könnyű magyarázkodni...
2017. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azért rápirítottam volna a csajra, hogy ezt a gondolatmenetet követve ő is vagy csak kihasznál esetleg hivatásos....ha behisztizik akkor meg kiröhögöm.

30/f

2017. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak féltékeny. Ha ennyire nem tart jó pasinak, miért van veled? Vagy magát is ennyire tartja? Szerintem kérdezd meg tőle.
2017. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Zavarja hogy tetszek bárkinek! Azt mondta hogy sokkal jobb pasi lettem az évek alatt és ezért féltékeny. Mert ö szerinte rosszabb lett a hízása miatt.

Ja a csaj aki odajött tényleg a szomszéd irodában dolgozik, Karácsonyi bulin beszélgettünk többször, meg ebédeltünk egy társaságban is. Rossz az arcmemóriám, a bulin fogyasztott alkohol se tesz jót az emlékezetemnek, plusz erösen sminkel néha, egyszer meg semmi. Nem tudta addig hogy barátnöm van, nekem meg egyértelmü volt hogy mindenki tudja (nagy pletykás cégek). Nyomulós csaj, simán megmondta hogy fel akart szedni akkor a parkolóban meg viccelödött hogy a bulin szerinte egy italra voltunk hogy leteperjen. Nagyon laza csaj, haverok még lehetünk :D

2017. máj. 8. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!