Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtettem és most annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtettem és most annyira lelkiismeret furdalásom van. Mit gondolnátok az ő helyébe?

Figyelt kérdés

év elejje ota bevagyok zúgva osztályátrsamba.. elég jól el is vagyok szájrapuszik, ölelések, stb... és így tegnap megtettem valamit mással amit nagyon megbántam... adtam egy másik osztálytársamnak egy szájrapuszit.. 3 szál cigiért...és szerintetek akibe bele vagyok zugva az mit szólt? és nektek mi a vélemyénetek rólam? nagyon megbántam :(


16 / L Kecskemét..


2010. máj. 15. 14:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
3 szál cigiért bitti h nem tettem volna meg, meg másért sem. eléggé hülye vagyol
2010. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Azt hogy ciink vagy:DDDDD

Meg azt hogy ha összejöttök akár mikor megcsalod pl 1 doboz cigiér xĐĐ

2010. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Azt hogy egy kis ri.banc vagy már bocsi. Ennyit jelent neked valaki hogy pár szál cigiért megcsókolsz mást?Az a srác akiért annyira "oda vagy" 10000szer jobbat érdemel nálad.
2010. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
hát elég szar vagy:)h gondoltad?3szál cigiért mikor más jön be?xd erre nem lehet mit mondani ha nem látta akkor meg nem kell elmondani neki látta?vagy tud róla?
2010. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%

Mennyi a szaxi?

2doboz cigi?

2010. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

Hát, én semmi szépet nem gondolnék az Ő helyében...


20F

2010. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

jolvan nikotinkirálylány csak gratulálni tudok hozzád is ;)

én biztos azt gondolnám,hogy csak hülyítés..és ezek után lesz*nálak.

2010. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Ne bántsátok máár...!

3 szál cigiért én a lelkemet eladnám...:D

Am. legalább Malbi volt?:D

2010. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom mit kell ezt úgy felszívni! Nem volt semmiféle párkapcsolata a gyerekkel.Nem mindegy akkor,hogy kinek ad szájrapuszit?Azt a gyereket is kb. annyira ismerheti.Azért ,mert 2 embernek adott, még nem lesz rib@nc.Az már más kérdés,hogy csak a cigi miatt tetted.
2010. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%
Undorodok a cigiző csajoktól. Bocs. Nincs hozzászlóásom
2010. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!