Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtettem és most annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtettem és most annyira lelkiismeret furdalásom van. Mit gondolnátok az ő helyébe? Neki nem fáj ha megteszi nekem meg igen . és mi a ti véleményetek?

Figyelt kérdés

év elejje ota bevagyok zúgva osztályátrsamba.. elég jól el is vagyok szájrapuszik, ölelések, stb... és így tegnap megtettem valamit mással amit nagyon megbántam... adtam egy másik osztálytársamnak egy szájrapuszit.. 3 szál cigiért...és szerintetek akibe bele vagyok zugva az mit szólt? és nektek mi a vélemyénetek rólam? nagyon megbántam :(azért tettem meg mert a fiú akibe szerelemes vagyok az meg minden nap rajtam kivül 3 lány seggét fogdossa.. meg sokak szerint csak kihasznál... szóval.. én nagyon de nagyon sokat sirtam a fiú miatt mert h ő rajtam kivül még másokat is ölelget... ezért akartam megtenni... bosszubol.. :S bár nekem nagyon fáj... neki ugy tünik nem szokottt..


16 / L Kecskemét..


2010. máj. 15. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor most hivatalosan nem is vagytok együtt? ha ő mások seggét fogdossa, te másnak adsz szájrapuszit, akkor kétlen... hát ezesetben nem gond, de azért nem szép dolog 1ikőtöktöl sem h hülyítitek egymást, és másokat is.
2010. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég gyerekesek vagytok... Keress egy értelmes fickót és nőlj fel hozzá. Nekem ennyi idősen eszembe se jutna ilyen hülyeség. Am meg két doboz cigiért mi jár?....

18/l

2010. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 szál cigiért szájrapuszi ? 1 dobozért lesz*psz?
2010. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
félkiló szofi dohányért mit vállalsz?:D
2010. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha atsz neki cigit akkor lehet hogy csak kihasznál az egyik osztálytársamat is igy használja ki egy gyerek , ha a pasi nem látta az nem fáj neki de ha igen akkor csak kihasznál és akkor szakitss vele !!
2010. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!