Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétszer is beléptem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer is beléptem a párom facebookjába. Jogosan dugdossa?

Figyelt kérdés

Másfél éves kapcsolat.

A párom rengeteget nyomkodta a telefonját, hiába kérdeztem, mi olyan fontos rajta, hogy még film alatt is rezgett a facebook, ha írtak neki. A gépen nem lépett be előlem, ha bejöttem a szobába kinyomta.

Hiába kértem, egy idő után rettentően idegesített, és fogtam és megnéztem. Az exével beszélgetett, az exe egy gyerekes melltartót küldött a páromnak, illetve egy topánkát. A párom azt írta neki, hogy a kettőt együtt vegye csak fel(az ex nem küldött magáról képet se előtte se utána mert elméletileg a párom szólt neki).

Elmondtam, ő kiakadt.

Ezek után rá egy 2 hónapra megint beléptem, amikor egy csaj küldött neki egy edzős képet magáról, egy VADIDEGEN csaj(a párom is mondta, hogy teljesen vadidegen a csaj). a Csaj a konditeremben pózol, tipikus pózolós kép, a párom meg csak annyit írt, hogy edzegetsz? A lány meg írta, hogy igen és ennyi.

Erre mégjobban kiakadt, iszonyat bonyolult kód védi a telefonját.

Mondtam neki, hogy engem az zavar, hogy ő ezekről nem is szól nekem, és aközben írogat nekik míg velem van.

Azóta meg se foghatom a telefonját.


2017. máj. 3. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

ezért nincs fészfäszom lassan 5 éve.

kíváncsi lennék hány kapcsolatot tett tönkre mióta bejött a divatba.

2017. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt te se tudod szerintem, hogy minek vagy valakivel, aki ilyen nyilvanvalo szegyenerzet nelkul hazudik az arcodba.
2017. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én orcáskönyvem megnézheted, a nagy büdös semmi van rajta általában. Pár születésnapi köszöntő, néha 1-2 kép a macsekról, időnként valami idétlen videó vagy számomra kedves zene.


Régen rossz, ha valaki a fészbúkon él és azt helyezi mindenek fölé.

2017. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem az FB, nem a kod a hibás. Ha az enyembe titokban belépne vki, azonnali szakitook lenne. Nem mintha megcsalnam, de egy kapcsolatban is tiszteljük a másik privát szférajat. Viszont a ti kapcsolatotok nem jó.
2017. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Legyen már önbecsülésedés szakíts vele...nem fér bele egy kapcsolatba amit csinál..és nem a facebook létezésével van baj mert hasznos is lehet hanem azzal hogy sokaknak jó utat nyit a megcsalásra.
2017. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyomorék a pasasod.
2017. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

#5


De az csak egy szűkebb proli-réteg, nem több. Bár a legelvetemültebb "físzbúkosok" általában kőprolik.

2017. máj. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, itt nem az a legnagyobb baj, hogy más lányokkal ír.


Már önmagában is hatalmas probléma, hogy egy max. 2 órás filmet sem tud veled megnézni, mert mindig írnia kell. Függő...


21/L

2017. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám volt, beszélgető partnere volt és titkolta meg nem is, hol ez hol az.... vége lett. :)

Szerintem is függőség sok sok embernél, valaki már létezni sem tud nélküle f.

Beszelges el vele hogy ez így nem jó neked, változtasson rajta vagy te fogsz de az nem lesz kellemes neki.

2017. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!