Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a volt barátnőmnek, hogy annak már végleg vége? (Bonyolult)

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel még 3 éve voltunk együtt, 2 évig. Nagyon sok szép emlék köt hozzá, nem váltunk el egymástól szépen, sokat veszekedtünk a vége felé és sehogy sem akart menni együtt a dolog. Mára lezártuk, én nem is szeretnék tőle semmit már, de tisztelem és nem akarom "szembeköpni magunkat" azzal, hogy pofátlanul küldöm el, ugyanis felhozta nekem, hogy még mindig nincs túl rajtunk és szeretné folytatni...


Nem rég találkoztunk egy családi összejövetelen (unokahúgom legjobb barátnője) és velem volt az a lány is, akivel úgy fest, alakul egy új kapcsolat közöttünk. Nem akartam az exemmel éreztetni ezt, mégis lejött neki és nagyon kiborult, nem akarta mutatni, de mondta unokahúgom is, hogy utána folyamatosan sírt és a többieknek is megvolt rólam a véleménye emiatt. A lány pedig, aki tetszik, tudja, hogy mi volt közöttünk és mondta nekem, hogy semmiképp sem szeretné, ha ő lenne a probléma (magát okolja szinte emiatt és fél, hogy nem fogják elfogadni a többiek, ha most miatta ez megy), illetve ő is volt pontosan ugyanilyen helyzetben, hogy a volt barátja az aktuális barátnőjével előtte falta egymást és nem akarja, hogy ezt bárki átélje, vagy érezze, még ha az is a rendje a dolgoknak, hogy szakítás után mindkét ember általában talál magának mást. Ráadásul beszélt is exemmel erről még akkor, hogy nem akarja, ha miatta neki rossz lenne és beszéljük inkább meg, addig ő nem akar "zavarni".


Igazat adok neki valahol, de nem akarom emiatt "elveszíteni", viszont az exemet sem szeretném megbántani, már csak azért sem, mert akkor a lánynak is meglenne rólam a véleménye, ha durván küldöm el. De nem ért abból, hogy én nem érzem már azt és unokahúgom szerinte még mindig ott tart, hogy "lecseréltem".


Mi a fenét csináljak?

23F


2017. máj. 4. 03:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Leginkább az elég lesz már, ha nem leszel képben a volt párod előtt az új barátnőddel, mert ez nagyon kiborítja, érthetően.

Az is elképzelhető, már ő sem érez irántad semmit, de az önérzetét ez meglehetősen birizgálja.

De ha nem működött a dolog, ezt is látnia kellett volna a környezetednek, akkor meg ne szóljanak bele, hogy most váltottál.

Amúgy is, minek szól bele más ember másnak a párkapcsolati életébe, meg hogy kivel szeretne együtt élni, és hogyan?

Senkinek semmi köze hozzá.

2017. máj. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem sérül egyik sem valameik fog ha az exednek megmondod hogy te màr nem érzel semmit akkor sérül ha a màsik csajt hajtod el akkor ő fog sérülni vàlasztanod kell!
2017. máj. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A màsik az hogy sztem mond el a csajnak hogy nem nézheti àllandóan hogy az exed sérül e vagy sem mert akkor ő maga sem lessz boldog veled !
2017. máj. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem, akkor már 3 éve szakítottatok.

Senkinek semmi köze és beleszólása nincs így , hogy te ismerkedsz vagy nem.

Nem is értem a családodat. Ez a te életed, az exeddel már évek óta nem vagy együtt, érhető, hogy nem fogsz remeteként élni, hanem előbb-utóbb lesz valakid..

Persze így kínos, hogy ott volt az exed is az összejövetelen. De nem lehet hibáztatni, jó pár éve nem vagytok már együtt, ez az élet rendje, hogy tovább lépsz, tovább léptek.

Én megmondanám neki és a családnak is, hogy ezt fejezzék be, nincs joguk elítélnük mert 3 év után tovább léptél..

Ha szakítás után lettél volna 1 héttel mással, akkor azt mondom ok, tényleg taplóság tőled. De ennyi idő után ha már házas lennél sem lenne semmi közük hozzá..Elmúlt.

2017. máj. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a francot keres egy CSALÁDI összejövetelen az unokahúg legjobb barátnője?

Miatta, akivel 3 éve szakítottál, nem fogsz senkit bevinni a családodba és bujkálni fogtok, hogy az unokahúg barátnőjének ne legyenek rossz percei?

Ne nevettess!

2017. máj. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan mondjam meg a volt barátnőmnek, hogy annak már végleg vége?"


Sehogy!

Évek óta nem vagytok együtt, ez önmagában magáért beszél.

Az, hogy a volt csaj ezt nem tudja feldolgozni az az ő egyéni problémája, te ennek ne keríts nagy feneket!

Ha harminc év múlva is még rajtad kesereg, akkor te cölibátust fogadsz? Legyetek már felnőttek, könyörgöm!

Az ex ne járjon a családi összejövetelekre, mert ott semmi keresnivalója, a mostani barátnőd meg ne mentegetőzzön neki, mert még azt fogja hinni a volt csaj, hogy neki még bármilyen szerepe van az életedben. Ilyen egyszerű!

2017. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A fenéket bonyolult!

Csak te bonyolítod!

2017. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom a volt barátnődet is, de meg kell húzz egy egyértelmű határt! És ez a te feladatod, mert különben mindkét lány bizonytalanságban fog maradni, ami megmérgezi a potenciális jövőbeni boldogságod.


Le kell ülnöd beszélgetni:

1. A volt barátnőddel, hogy elhiszed, hogy szar neki, de meghoztál egy döntsét és tartsa tiszteletben! Kedveled, tiszteled, nem akarod bántani, de ha nem tartja be a játékszabályokat, akkor ezt a tiszteletet is elveszítheti és csúnya vége lehet.

2. a Jövendőbeli barátnőddel, hogy ne féljen, döntöttél, ő vele képzeled el a jövőt és ha bármi gondja akad a családdal, hog nem akarják befogadni, akkor azt te intézed. Ne érezze magát kényelmetlenül!


Ha a család meg pampog, akkor azt is neked kell velük megbeszélni. Ez így korrekt és gerinces, lehet hogy kemény, de ez az egyetlen út, ami járható!


Sok sikert!

2017. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Manci, nem kellesz,hagyjál!"
2017. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 éve szakítottatok, semmi közötök egymáshoz! Az, hogy ő nem bírja felfogni, egyéni szoc. problem.
2017. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!