Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha egy nő nem igazán a szavak embere, ami a szerelmet illeti?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt azt, hogy a becézés nem játszik nála (maximum poénból néha), illetve csak ritkán mondja a párjának, hogy szereti, nem lenne képes napjában hússzor megírni neki, hogy "hiányzol", nem küldözget szívecskéket chaten, stb.

Ettől függetlenül igényli az érintkezést és a gyengédséget, szívesen bújik össze azzal, aki iránt érzéseket táplál. Jöhet ölelkezés, puszi, kézfogás, tulajdonképpen bármi. Hűséges, lehet rá számítani, ott van, mint lelki támasz, amikor csak szükség van rá, és tényleg komolyan veszi az elköteleződést. Csupán kevésbé nyálas a stílusa, mint másoknak.

Milyen pasiknak felelnek meg az efféle lányok?


2017. máj. 4. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Az érzelmi intelligenciája a csajnak a béka s..gge alatt van.


Lehet ezen változtatni. Ajánlom: Daniel Goleman: Érzelmi intelligencia című könyvet.

2017. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy fejezi ki a szeretetét.


Itt egy teszt ( [link] ami kb-ra belövi, az 5 típus körül te "hogyan szeretsz". Azért jó, mert kicsit segít megérteni a többi embert, magadat és hogy ki miért nem kompatibilis a másikkal.

2017. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Nehezedre esne hercegemnek szólítani a párod?
2017. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Nekem egyáltalán nem probléma, ha nincsenek ezek a tinis maszlagok. Inkább szeressen tényleg szívből és tartson ki mellettem, mintsem írogassa napi 20x, aztán meg egyszer csak cserben hagyjon...stb.

Tudom, nem csak ez a két véglet van, de a lényeg, hogy ha kifejezi a szeretetét másképp, az nekem teljesen megfelel.

2017. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem a becézgetésen vagy a „szeretlek” mondogatásán van a hangsúly, hanem amit az elsők írtak, az a fontos
2017. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy alacsony az érzelmi intelligenciám, hazudnék, ha azt mondanám, hogy meg tudom ítélni. Azt azonban nem értem, hogy a kérdésben leírtakból ez miért következik.:D

LCB válaszának kifejezetten örülök, és egyet is értek vele, én is ezeket várnám egy kapcsolattól. Kíváncsiságból megnyitottam a második válaszoló linkjét, Quality Time és Physical Touch jött ki azonos pontszámmal, amin nem vagyok meglepődve. Elhiszem, hogy nem mindenki van úgy bekötve, mint én, sőt eddigi életem során leginkább ezt tapasztaltam. Nincs is semmi baj a többiekkel, a kérdés azért született meg, mert egyre inkább úgy érzem, hogy velem viszont van.:D

(Igen, láttam a hercegemes topicot is.:D)

2017. máj. 4. 23:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaj Kérdező, hogy ez a leírtakból hogy következik? Te magad írtad: "csak ritkán mondja a párjánat azt, hogy szereti...nem lenne képes napjában hússzor megírni neki hogy "hiányzol"


Itt nem a mennyiség a lényeg, hanem az hogy bem fejezed ki a másik felé az érzelmeidet ugyanakkor te olyanokat vász el, amiket te nem csinálsz meg. Lehetsz hűséges meg minden, azonban nagyon fontos hogy a szeretett személy felé kimutassuk és elmondjuk neki érzelmeinket.


És mivel te nem tudod magad ez ügyben kifejezni, ezért alacsony az érzelmi intelligenciád.

2017. máj. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Másold már be, kérlek, hogy hol írtam én olyat, hogy a páromtól elvárnám ezt a viselkedést. Ez a "nem mutatod ki az érzéseidet" megfogalmazás sem fedi a valóságot, mert egyrészt azt nem csak verbálisan és ömlengve lehet, másrészt attól, hogy nem akarok napi rutint csinálni belőle, még mondhatom neki, amikor tényleg helyénvalónak érzem. Már nem azért, de mi a jó abban, ha minden egyes köszönés mögé odacsapok egy szeretleket? Idővel semmi különleges nem lesz benne, csak annyit fog jelenteni, mint egy szia.
2017. máj. 5. 08:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem érzelmi intelligencia hiánya, egyszerűen csak kevésbé verbális típus, ami a nőktől szokatlan. Kicsit kevésbé romantikusabb (lásd tegnapi kérdés) srácok még lehet örülnek is neki.
2017. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kèrdező, én is ilyen vagyok (nő).

Az 1-esnek nincs igaza, rohadtul nem függ össze a 2.

Amúgy nem voltam mindig ilyen, csak így alakultak a dolgok. Attól még akit szeretek, az érzi.

2017. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!