Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Help! A barátom szerelmet...

Help! A barátom szerelmet vallott, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel most nemrég kerültem baráti viszonyba és én soha sem gondoltam volna rá, hogy szeretem. Tegnap este viszont konkrétan bevallotta, hogy ő többet érez. Sokkolódtam, mert fogalmam sem volt, mit mondjak neki. Én nem nagyon tudnám elképzelni, hogy járjunk. Végül azt válaszoltam hogy talán én is szeretem, de most nagyon furdal a lelkiismeret, ugyanis írta hogy szerencsétlennek érzi magát. MOST MIT CSINÁLJAK??? 13/L

2014. máj. 24. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem. Gyakorold. Az életben lesz még ilyen eset. Ismételd utánam: nem. Legyél már egy kicsit önző és gondolj magadra, különben szar kapcsolatokba fogod belekeverni magad. Jah, és használ az eszed legközelebb. (Kérj gondolkodási időt.)
2014. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy talán szereted! Igen vagy nem! Én egyelőre a nemet ajánlom..
2014. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!