Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek a kapcsolatnak van jövője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a kapcsolatnak van jövője?

Figyelt kérdés
A párommal több éve vagyunk együtt és még az anyjànàl lakik és a helyzet az hogy mikor felhozodott a dolog hogy majd ugy is különmegyünk valamiért pàrom behàtràlt most is akar párom majd különmenni de attol tartok hogy megint behàtràl!

2017. máj. 5. 07:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

24 évesen költöztünk össze....

Ha 30 éves és problémázik ezen valami nincs rendben nála.

2017. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Leírom megint. Te is a szülőkkel laksz, akkor meg mi a problémád?
2017. máj. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Így akkor nincs jövője. Belekényszeríted egy összeköltözésbe, pedig nem megy...
2017. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
10-es erre gondoltam màr és benne van a pakliban!A gond az hogy pl mikor pàrom lelt melot kicsit messzebre az anyja rosszul lett stb pàrom meg otthagyta a melot !
2017. máj. 5. 13:44
 15/19 A kérdező kommentje:
Kedves 12-es elmondom egy példàban !Mikor ottaludtam náluk màsnap délfele jöttem haza mert pàrom anyja kitalàlt sokszor neki programokat!A kapcsolatunk rovàsàra ment!Mikor meg megbeszéltük pàrommal hogy kettesben mennénk valahova akkor meg verte az anyja a nyàlàt!Persze volt hogy mentünk pàrommal !
2017. máj. 5. 13:51
 16/19 anonim ***** válasza:
Mit is akarsz egy anyuci kisfiától?
2017. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
Figyelj,én abszolút megértelek,de nálam is volt ilyen helyzet,csak itt én vagyok a ffi,és én laktam szülőkkel,anyám beteg volt,már nem is él,de tényleg rányomta a bélyegét a kapcsolatra.Ez nagyon megviselt, viszont ott voltam vele végig és utólag nem bánom.
2017. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A párodnak a sarkára kellene állnia. Anyukája erősen manipulálja őt, az is lehet, hogy érzelmileg zsarolja. Hiába akar(na) összeköltözni veled, ha nem tud nemet mondani az anyjának. Ezért van a meghátrálás is. Ez pedig előbb utóbb tönkre teszi a kapcsolatot.
2017. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Különköltözni szeretne de az anyja közelêbe !
2017. máj. 6. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!