Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kertem hogy ne keressen tobbet de nem hagy, nem akartam megbantani, de elmondjam neki hogy mastol varok gyereket?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sraccal o akkor még kapcsolatban volt 6eve en pedig egy se veled se nelkuled kapcsolatban.az elejen ugy volt hogy minden szep,en kileptem az en kapcsolatombol,o ott hagyta az akkori baratnojet de egyszer csak azt mondta hogy o gondolkozni akar ,neki ido kell,o nem gondolja hogy bele tudna menni egy uj kapcsolatba.en ekkor teljesen megzuhantam es atmentem az exemhez.iszogattunk eleg sokat es megtortent a dolog...kesobb kiderult h babat varok.akkor mondtam a masik fiunak h hagyjon kulon vilag vagyunk es mikor o azt mondta h nem erzi amit kene akkor en teljesen osszetortem.akkor azt mondta h nem hiv nem ir.fajt nagyon de ugy ereztem jobb igy.ez tartott 2napig,utana irt hivott,a lakasomhoz jott h beszejuk meg.mondtam h ezen nincs mit megbeszelni ha akkor o nem mondja azt h nem szeret es h idot ker akkor minden rendben lenne most es nagyon kerem h hagyjon..kert h ne sirjak es h beszeljuk meg.mondtam h ezen mar nincs mit beszelni..ha o akkor nem hiteget most nincs ez.nem akartam megbantani..mit csinaljak?
2017. máj. 5. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Ebben a sztoriban nem te vagy a hunyó.

Ne neked legyen bűntudatod.

2017. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Haverok lehettek.
2017. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért persze elmondhatod hogy gyereked lesz.
2017. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
O azt mondta h ertsem meg h neki ido kellett.csak h nekem az elejen azt mondta h en vagyok a legcsodasabb no az eleteben es h azt akarja h bele essek.es mikor mondtam neki h megtortent akkor azt mondta h o nem gondolta h ilyen hamar es h o nem erzi amit kene...teljesen megzuhantam..nem akartam en mar az exemtol semmit de teljesen kiborultam...miutan elmondtam az exnek h gyereket varok o nem vallalta..igy egyedul maradtam a babaval..nem tudom mit tegyek de az h ez a fiu keres nagyon felzaklat..en szeretem ot de ennek a kapcsolatnak vege van....es szeretem annyira h nem akarom bantani h elmondom h babat varok de nem enged mas utat...ide jon.ir.hivogat...nem hagy:( amikor o vagta a szemembe h o nem erzi amit en
2017. máj. 5. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Hat mond el szerintem lehet hogy ott hagy de ha tenyleg szeret meg erti hogy akkor "kulon"voltatok es megtortent ennyi es valalteged es a babat is
2017. máj. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon felzaklat ha latom vagy ha ir...ma is sirva mondtam neki h sajnalom h igy alakult es h felejtsen el h ennek mar nincs jovoje.mondta h ezt nem erti (de mindezek mellett sose mondta h a parja lennek,sot,egyszer felajanlotta h mi lenne ha kotetlenul osszejarnank) ez az idokeres utan volt..arra is kiborultam.mondtam h szo sem lehet,ha a parja nem leszek akkor mas nem akarok lenni..de allitolag azt en ertettem felre..csak nem tudom mit lehet ezen felre erteni..minden esetre annyira kiborultam ma h estig sirtam es nagyon aggodom mert elkezdtem verezni...8.hetben vagyok..felhivtam az ugyeletet.azt mondtak h ez normalis az elso 12hetben..
2017. máj. 5. 21:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de tényleg érdekelne, hogyhogy megtartottad a babát? Én még egy zűrös párkapcsolatban sem hiszem hogy bevállalnám, így pláne nem.

Köszönöm a válaszod.

2017. máj. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
32eves vagyok..jo anyagi helyzettel.a kapcsolataim viszont sose voltak a legjobbak..en is vartam a nagy O-re hogy majd lesz hazassag stb..Az elejen voltak gondok a 4-5.het korul akkor tajt gondolkoztam az elvetetesen,hetente kellett vissza menjek az irvoshoz, az orvos azt mondta h szepen fejlodik.akar maradni s kuzd ezert.Az a baba aki ennyire szeretne maradni azt en keptelen vagyok elvetetni
2017. máj. 6. 02:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális a vérzés a terhesség semelyik hetében! Mindenképp menj orvoshoz és nézze mg Uh-n, az első babám 11.héten elment és semmi más nem volt, csak picit véreztem. A másodiknál is véreztem, de ő megmaradt, ezt látatlanba nem tudja az orvos megmondani!
2017. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!